Як підключити Wi-Fi, якщо немає світла, а у провайдера є генератор. Скільки це буде коштувати?

Як підключити Wi-Fi, якщо немає світла, а у провайдера є генератор. Скільки це буде коштувати?

Читать на русском

Wi-Fi без світла - від дешевшого до найдорожчого варіанта

Читать на русском
Як підключити Wi-Fi, якщо немає світла, а у провайдера є генератор. Скільки це буде коштувати?
Як працювати без світла

Wi-Fi без світла - від дешевшого до найдорожчого варіанта

Підключитися до свого Wi-Fi ти можна навіть тоді, коли в будинку немає електроенергії. Можна обійтися без дорогих генераторів у себе вдома. Як підключитися до високошвидкісного інтернету, коли немає світла?

За словами провайдерів, існує спеціальна технологія, яка має назву GPON (Gigabit Passive Optical Network) – вона дозволяє користуватися інтернетом на повній швидкості з роутера та при цьому без електрики до 12 годин. 

Для цього потрібно мати оптичний термінал, зазвичай його дають абоненту під час підключення, але не у всіх провайдерів. Якщо у вас його немає, потрібно звернутися до вашого провайдера та спитати чи можливо його докупити саме для вашого інтернету. Важливо! цей спосіб працює лише тоді, коли у провайдера працюють генератори під час відключення світла. Далі залишається лише підключити ваш роутер та оптичний термінал до додаткового блоку живлення в залежності від того, якими пристроями та скільки часу будете користуватися. 

Інтернет по Wi-Fi без світла 

Якщо вам потрібен потрібен лише Інтернет з Wi-Fi і всі гаджети заряджені, то вистачить 2 Power bank з функцією швидкої зарядки(по одному на кожен пристрій), 2 дроти USB – DC (5.5 мм * 2.1 мм). Цей спосіб працюватиме 2-4 години. Зазначимо, якщо ви маєте дроти з підвищенням напруги до 12 V, вистачить одного Power Bank до якого можна буде підключити обидва пристрої, і все працюватиме. Якщо звичайні кабелі без підвищення, то на кожен пристрій знадобиться окремий Power Bank. Ціна цього комплекту – від 2 000 тисяч гривень. 

Для збільшення автономної роботи (до 6 годин) потрібно купити автомобільний аккумулятор + дроти зі штекером живлення DC 5.5*2.1+ затискачі крокодили (ціна від 1 000 гривень) або взяти пристрій безперебійного живлення (UPS) на 400 ВА, ціна якого від 2 000 гривень. 

Потрібен інтернет по WiFi та підживлення ноутбука 

Цей спосіб дорожчий. Тут потрібно купити пристрій безперебійного живлення (UPS) на 800 ВА, що мають від 3-х розеток, тоді ваши пристрої підключаються до безперебійника, як у звичайні розетки. Час роботи в цьому випадку становитиме 2-4 години. Щоб девайси працювали 6-годин, варто розглянути безперебійник UPS від 850 ВА. Орієнтовна ціна – від 3 500 до 5 тисяч гривень. 

Потрібен інтернет та можливість працювати на стаціонарному комп’ютері 

Це – найдорожчий варіант автономної роботи. Щоб дві години попрацювати з таким сетапом девайсів потрібен пристрій безперебійного живлення (UPS) на 1500 ВА. Орієнтовна ціна – 7 400 гривень. Для того, щоб збільшити час роботи до 4 годин, потрібно буде заплатити за безперебійник від 3000 ВА майже 35 500 тисяч гривень.

Раніше ми повідомляли, що голова "Укренерго" Володимир Кудрицький вважає, що ймовірність блекауту в Україні цього зимового сезону є низькою. За його словами, блекаутом може бути ситуація, співставна з останньою масованою атакою росіян на українські енергооб'єкти. 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.