У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
З початку 2024 року вже прийнято 38 позитивних рішень щодо надання УБД добровольцям-цивільним
Статус УБД можуть отримати добровольці, які захищали Україну в період від 24 лютого до 25 березня 2022 року і брали участь у бойових діях як самостійно, так і у складі добровольчого формування у взаємодії із ЗСУ, МВС, ДПСУ, СБУ тощо. Як отримати статус УБД – пояснили на урядовому сайті.
Для надання статусу УБД добровольцю треба подати до міжвідомчої комісії, утвореної Мінветеранів, довідку, видану командиром військової частини, у взаємодії з якою боєць сам або у складі добровольчого формування захищав державу (довідка згідно з додатком 6 до Постанови Уряду від 20.08.2014 №413).
Якщо такої довідки немає, то треба подати нотаріально завірені свідчення про період безпосередньої участі у бойових діях. Їх мають надати троє або більше свідків серед військовослужбовців, які вже отримали УБД. Одним зі свідків має бути командир підрозділу добровольця.
Добровольці, які не мають довідки та які отримали поранення, контузію, каліцтво, через що вони далі не можуть служити, мають подати:
У Мінветеранів з початку 2024 року вже прийнято 38 позитивних рішень щодо надання УБД добровольцям-цивільним.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.