“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У разі зміни місця перебування потрібна нова довідка
Якщо ви стали внутрішньо переміщеною особою, то для отримання гарантованого соціального захисту, необхідно зареєструватися офіційно в державних органах. Довідка переселенця дозволить отримувати щомісячну адресну допомогу, переоформити соціальні виплати, пенсію, влаштувати дитину в садок або школу, отримати доступ до медичного обслуговування і багато іншого. Де отримати довідку, які документи для цього потрібно, кому можуть відмовити у наданні документа? Відповіді – в нашій інформації.
Отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи можна через:
Які документи потрібні для отримання довідки?
1. Слід пред’явити:
2. На місці заповнити заяву встановленої форми.
3. Довідка отримується на підставі вашого зареєстрованого/задекларованого місця проживання або інформації про сплату єдиного соціального внеску на території областей, де відбуваються бойові дії.
4. Інформація про вас вноситься до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб. База не є публічною.
5. Довідка отримується у день звернення та діє безстроково.
6. Люди, які отримали довідку до 24 лютого 2022 р., мають звертатись за отриманням нової лише у разі переміщення.
Довідка необхідна для:
Так, необхідно. У разі зміни місця проживання/перебування необхідно звернутися за видачею нової довідки. Зробити це можна через:
Звернутись необхідно протягом 10 календарних днів після переїзду. Повторно подавати заяву та інші документи не потрібно. Обов’язково візьміть із собою документ, що посвідчує особу. Раніше видана довідка буде вилучена. Зазначене передбачено Постановою Кабінету Міністрів України № 509 "Про облік внутрішньо переміщених осіб".
Заявнику може бути відмовлено у видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, в наступних випадках:
Раніше Інформатор писав про те, що з тих чи інших причин могли відбутись збої у нарахуванні соціальних виплат. Українці мають право звернутись по нарахування коштів, які їм не виплатили.
Тетяна Самойлова