“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Як оформити спадщину в Україні
Коли раптово помирає близька людина, мало хто відразу замислюється про належне оформлення спадщини. Однак законодавчо визначений термін, протягом якого треба звернутися до нотаріуса з відповідною заявою: він починає обчислюватися з дня смерті спадкодавця або з дня оголошення про його смерть.
Про це повідомляє інформатор .
В Україні встановлений строк для прийняття спадщини - шість місяців з моменту його відкриття (з дня смерті спадкодавця). Однак часто спадкоємці звертаються до нотаріуса пізніше, через що отримують відмову у видачі свідоцтва про право на спадщину.
Особі, який не встиг прийняти спадщину в шестимісячний термін, може бути встановлений додатковий термін для його прийняття з таких підстав:
На позови спадкоємця про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини поширюються правила виключної підсудності і вони пред'являються за місцем знаходження майна або основної його частини, якщо такі позови виникають щодо нерухомого майна.
Як показує судова практика, поважними причинами пропуску строку для прийняття спадщини вважаються такі, які пов'язані з об'єктивними, непереборними, істотними труднощами для спадкоємця на вчинення дій для прийняття спадщини, а саме:
При цьому суди до уваги беруть переважно письмові докази довідки медичних установ про стан здоров'я та проходження курсу лікування, довідки про перебування особи у відрядженні або за межами України, інші довідки, акти, листування, що містять відомості про обставини, що перешкоджають зверненню спадкоємця до нотаріальної контори в встановлені терміни.
Поважною причиною пропуску строку для подання заяви про прийняття спадщини суди не визнають:
За Законом України «Про судовий збір» розмір судового збору за подання позовної заяви про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини становить 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Нагадаємо, в Україні, щоб передати майно іншому власнику, можна скласти заповіт або скористатися послугою дарування.