Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми вже надала 80 тисяч консультацій за зверненнями громадян
Після повномасштабного вторгнення росії на території України, все частіше трапляються випадки, що повʼязані з торгівлею людьми. В березні, 2022 року, Кабмін створив Національне інформаційне бюро. Воно займається збором та узагальненням інформації про загиблих, зниклих безвісти, військовополонених, незаконно затриманих рашистами, в тому числі і мирних громадян.
Заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко повідомила, що з початку війни переміщено вже 9 млн громадян, з них 6 млн знаходяться за кордоном. В Національному інформаційному бюро відмітили, що з початку повномасштабного вторгнення до рф депортували понад 5600 дітей. Однак насправді кількість значно більша. Інформатор вже писав матеріал на цю тему, читайте його за посиланням.
Також жінка підкреслила, що декількох сотень тисяч українців насильно депортували до російської федерації та білорусі. В Україні працюють над розробкою механізму, котрий допоможе повернути українців додому. Ми вже писали статтю про те, як виїжджають з рф примусово вивезені українці, читайте її тут.
До цього Павліченко розповіла, як діяти, якщо ви втратили звʼязок з близькою людиною, котра виїхала, можливо, за кордон. Необхідно заспокоїтись і звернутись до поліції за номером “102”, а якщо ви знаходитесь за кордоном — “112”. Також можна написати заяву до поліції.
Потрібно надати всю інформацію, що вам відома, щодо можливого зникнення людини. Важливо розказати, де ви останній раз спілкувались і бачились, де він перебував останнім часом, якщо це відомо.
Однак зʼявились випадки шахрайства — приватні особи пропонують свої послуги розшуку зниклих людей. Тому щоб вберегтись від цього, краще звернутися до правоохоронних органів. За кордоном Нацполіція співпрацює з правоохоронними органами інших країн, Європолом та інтерполом.
Представниця Міжнародної організації з міграції Ірина Мидловець повідомила:
«Коли сталося повномасштабне вторгнення, ми всі зрозуміли, якими вразливими стали українці до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Раніше люди вважали, що це їх не стосується, тому що в них є вища освіта, вони не планують їхати на заробітки — загалом абсолютно влаштовані. Тепер в ситуації, що склалася, надзвичайно багато українців були вимушені залишити свої домівки, виїхати за кордон не тому, що вони хотіли туди виїхати, а тому, що так склалися обставини».
Тож з початком війни українці стали частіше потрапляти в ситуації з торгівлею людьми. Так, з 24 лютого, Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми вже надала 80 тисяч консультацій за зверненнями громадян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.