Головна
Україна
Події
18:09, 20 Липня
Информатор UA

Интро

Cтаном на ранок 20 липня більше 1032 дитини постраждало від вторгнення рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 353 дитини загинуло і понад 679 дітей отримали поранення.  Радник-уповноважений Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарʼя Герасимчук розповіла на брифінгу про депортованих та примусово переміщених окупантами дітей. Точну кількість дітей, постраждалих від російської агресії, не можуть порахувати. Тому що рашисти не пускають українців на українські окуповані землі, щоб порахувати загиблих дітей, ідентифікувати та поховати їх.  Також деяких дітей рашисти вивезли з території України. На даний момент неможливо дізнатись його їх точну кількість. Зараз у відкритих джерелах російська влада озвучує цифру 350 тисяч нібито евакуйованих в рф дітей. “Чому я кажу, що це не евакуація. Тому що при евакуації цих дітей мали б негайно повернути на територію України, але цього не відбулось. І за всіма тезами, які озвучила російська влада, вони повертати дітей не збираються. Тож ми можемо говорити і маємо говорити не про евакуацію, а про примусову депортацію і про примусове переміщення”, — каже Дарʼя Герасимчук. Точно зараз сказати не можуть, скільки дітей з супроводом чи без було переміщено на територію рф або на окуповані території. Тому що керівництво України не може поки що полічити і побачити деталі переміщення дітей на окупованих територіях. Однак точно відомо, що незаконно депортовано та примусово переміщено 5100 дітей. Ця цифра відома завдяки зверненням до Національно-інформаційного бюро. Кількість звернень щодня збільшується. На сьогоднішній день переміщені діти, які примусово вивезені разом з дорослими, родичами, батьками. Частина з дітей втратила батьків. Такі діти теж були примусово депортовані та переміщені. Також серед числа депортованих є діти, які були зі статусом сироти або позбавлені батьківської опіки. Адже це категорія дітей, котра знаходиться в найбільшій небезпеці. Тому що в рф їх можуть подати на усиновлення та зміни громадянства.

Скількох українських дітей окупанти депортували до рф та яка їх доля на сьогодні

Читать на русском

Точну кількість дітей, постраждалих від російської агресії, не можуть порахувати

Читать на русском
Скількох українських дітей окупанти депортували до рф та яка їх доля на сьогодні

Точну кількість дітей, постраждалих від російської агресії, не можуть порахувати

Cтаном на ранок 20 липня більше 1032 дитини постраждало від вторгнення рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 353 дитини загинуло і понад 679 дітей отримали поранення. 

Радник-уповноважений Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарʼя Герасимчук розповіла на брифінгу про депортованих та примусово переміщених окупантами дітей.

Точну кількість дітей, постраждалих від російської агресії, не можуть порахувати. Тому що рашисти не пускають українців на українські окуповані землі, щоб порахувати загиблих дітей, ідентифікувати та поховати їх. 

Також деяких дітей рашисти вивезли з території України. На даний момент неможливо дізнатись його їх точну кількість. Зараз у відкритих джерелах російська влада озвучує цифру 350 тисяч нібито евакуйованих в рф дітей.

“Чому я кажу, що це не евакуація. Тому що при евакуації цих дітей мали б негайно повернути на територію України, але цього не відбулось. І за всіма тезами, які озвучила російська влада, вони повертати дітей не збираються. Тож ми можемо говорити і маємо говорити не про евакуацію, а про примусову депортацію і про примусове переміщення”, — каже Дарʼя Герасимчук.

Точно зараз сказати не можуть, скільки дітей з супроводом чи без було переміщено на територію рф або на окуповані території. Тому що керівництво України не може поки що полічити і побачити деталі переміщення дітей на окупованих територіях.

Однак точно відомо, що незаконно депортовано та примусово переміщено 5100 дітей. Ця цифра відома завдяки зверненням до Національно-інформаційного бюро. Кількість звернень щодня збільшується.

На сьогоднішній день переміщені діти, які примусово вивезені разом з дорослими, родичами, батьками. Частина з дітей втратила батьків. Такі діти теж були примусово депортовані та переміщені. Також серед числа депортованих є діти, які були зі статусом сироти або позбавлені батьківської опіки. Адже це категорія дітей, котра знаходиться в найбільшій небезпеці. Тому що в рф їх можуть подати на усиновлення та зміни громадянства.ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.