Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Народний депутат Дмитро Гурін попросив вибачення в українців і пообіцяв не голосувати за законопроєкт № 11340 у другому читанні
Деякі народні депутати вже почали каятись за те, що проголосували за скандальний законопроєкт № 11340, який фактично дає можливість корупціонерам відкупитися від правосуддя. Принаймні один парламентар - член фракції "Слуга народу" Дмитро Гурін - висловив жаль про свій вчинок. І пообіцяв, що в другому читанні натисне не зелену, а червону кнопку.
У четвер, 18 липня, відразу ж після голосування, Гурін опублікував на своїй сторінці у твітері пост-вибачення перед українцями. Він зазначив, що "тупо помилився".
"Мій голос не був вирішальним, але це геть неважливо. Я тупо помилився, який сором, вперше таке, пробачте", - емоційно прокоментував свої дії депутат.
Депутати кажуть, що законопроєкт ухвалили нібито під егідою вимог Євросоюзу про перезапуск інституту угод. Цей документ Кабміну рекомендував схвалити Комітет ВР з питань правоохоронної діяльності. Передбачається, що закон про вдосконалення укладання угод зі слідством допоможе викривати топкорупціонерів й організаторів схем. Це зможуть робити «дрібніші» корупціонери й учасники схем, якщо підуть на угоду. Перезапуск інституту угод — частина вимог міжнародних партнерів, проте у ВР додумались до розцінок: кілька сотень тисяч або мільйоніфв гривень можуть допомогти корупціонеру вийти сухим із води або ж отримати м'якше покарання- і це буде законно.
Нагадаємо, що проти документу № 11340 виступають Антикорупційний комітет Ради, НАБУ і САП. Вони заявляють, що викриття організаторів корупційного злочину має бути невід’ємною умовою для укладання угоди. Законопроєкт, найімовірніше, будуть допрацьовувати до другого читання, оскільки він у фокусі союзників України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.