Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Військовий збір в уряді планують підвищити з 1,5% до 5%
У Кабінеті міністрів планують податкові зміни. Зокрема, збільшення військового збору. Він може зрости з 1,5 до 5%, тобто у понад три рази.
Про це повідомив нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк. За його словами Кабмін планує зміну військового збору з 1,5 до 5%.
Депутат оприлюднив цю інформацію у своєму телеграм-каналі, але трохи пізніше видалив пост. Він пояснив, що деякі телеграм-канали не точно інтерпретували його слова та написали, що військовий збір буде збільшувати Рада, а не Кабмін.
"Для адміністраторів ТГ-каналів мільйонників, які люблять взяти частково інформацію і далі дописати що знають…. Готовий безкоштовно провести дуже швидку лекцію на тему: "Чим Уряд відрізняється від Ради". Ваші пости після цього стануть не тільки цікавіше, але і точніше", - написав нардеп, при цьому свою інформацію про збільшення військового збору заперечувати не став.
Так, наприкінці травня видання Forbes з посиланням на джерела в Кабміні та Верховній Раді повідомило, що Міністерство фінансів працює над проєктом закону про підвищення податків. За словами джерел, в результаті військовий збір в уряді планують підвищити з 1,5% до 5%. Таку ж ставку податку в 5% можуть запровадити й для фізосіб-підприємців, що працюють на спрощеній системі оподаткування. Водночас про рівень підвищення ПДВ наразі ще остаточно не визначилися. Ймовірне підвищення - на рівні на 2-3%.
Головною причиною можливого підвищення податків є збільшення військових потреб. За словами співрозмовника видання у фінансовому комітеті Верховної Ради, додаткові потреби держбюджету оцінюються в 400-500 млрд гривень.
За розрахунками Forbes, підвищення ставки військового збору з 1,5% до 5% для найманих працівників (без урахування можливого запровадження військового збору для ФОП) може принести бюджету додатково 90-100 млрд грн на рік. Повідомлялося, що до Ради відповідний законопроєкт мав потрапити наприкінці червня - початку липня, втім цього поки не сталося. За інформацією Железняка, закони про зміни до Податкового кодексу та бюджету-2024 можуть винести на розгляд до уряду вже сьогодні, 18 липня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.