“Я пожертвував 100 млн доларів, а ви?”, – Маск відповів Кінгу на пропозицію допомогти Україні

Читать на русском

Мільярдер також зазначив, що його компанія відмовилися від грошей від Міноборони США

Читать на русском
Маск та Кінг
Ілон Маск відповів Кінгу на пропозицію задонатити у Фонд Притули

Мільярдер також зазначив, що його компанія відмовилися від грошей від Міноборони США

Бізнесмен та винахідник Ілон Маск заявив, що він уже задонатив Україні близько 100 млн доларів своєю допомогою. Так він відповів на пропозицію письменника Стівена Кінга віддати плату за його галочку верифікації у Фонд Сергія Притули. Також мільярдер зазначив, що не став брати компенсацію за Starlink для України від Міноборони США.

Обговорення допомоги та верифікації бізнесмен та письменник провели в Twitter. Історія почалася з того, що Стівен Кінг написав, що не знає, звідки в нього з’явилася синя галочка верифікації. Справа в тому, що вона отримується за платною підпискою у 8 доларів на місяць, а письменник її не оформлював.

З’ясувалося, що Ілон Маск сам оформив йому цю підписку, і фактично сплачує верифікацію за нього, як і за декого з інших відомих особистостей. Дізнавшись про це, Кінг запропонував Маску віддати ці гроші у Фонд Сергія Притули, “який рятує життя”. Крім цього, він натякнув, що Маск міг би додати щось до тих 8 доларів.

Тепер Ілон Маск вирішив продовжити дискусію. Він заявив, що вже достатньо “задонатив” Україні, при цьому іронічно запитавши в письменника, скільки донатив він.

“Я пожертвував Україні 100 мільйонів доларів, скільки ви пожертвували? До речі, ми відмовилися від грошей Міністерства оборони”, – написав Маск.

До своєї публікації він підтягнув пост голови Міністерства цифрової трансформації Михайла Федорова від 24 жовтня. Тоді останній дякував Маску за роботу Starlink в Україні. Хоча, після цього виникало багато інших питань до компанії мільярдера, як обмеження швидкості чи можливості працювати з дронами за допомогою інтернету.

Верифікація в Twitter

Ілон Маск після приходу на пост голови Twitter вирішив вводити нові корективи. Зокрема, змінилися правила верифікації та обмежень щодо неверифікованих користувачів. Так, для отримання синьої галочки потрібно платити щомісячно по 5 доларів на запуску ініціативи, і по 8 доларів станом на квітень 2023 року. Далі вартість планують взагалі підняти до 20 доларів на місяць. Якщо підписку не сплачувати – галочку відберуть.

Політика Twitter також стала доволі сумнівною і щодо деяких ЗМІ. Так, низка російських видань несподівано перестали підписуватися як такі, що фінансуються державою. При цьому, своєї політики розповсюдження пропаганди рф вони не змінили.

Нагадаємо про топ-3 криптовалюти у світі: чому вони популярні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.