“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Мільярдер також зазначив, що його компанія відмовилися від грошей від Міноборони США
Бізнесмен та винахідник Ілон Маск заявив, що він уже задонатив Україні близько 100 млн доларів своєю допомогою. Так він відповів на пропозицію письменника Стівена Кінга віддати плату за його галочку верифікації у Фонд Сергія Притули. Також мільярдер зазначив, що не став брати компенсацію за Starlink для України від Міноборони США.
Обговорення допомоги та верифікації бізнесмен та письменник провели в Twitter. Історія почалася з того, що Стівен Кінг написав, що не знає, звідки в нього з’явилася синя галочка верифікації. Справа в тому, що вона отримується за платною підпискою у 8 доларів на місяць, а письменник її не оформлював.
З’ясувалося, що Ілон Маск сам оформив йому цю підписку, і фактично сплачує верифікацію за нього, як і за декого з інших відомих особистостей. Дізнавшись про це, Кінг запропонував Маску віддати ці гроші у Фонд Сергія Притули, “який рятує життя”. Крім цього, він натякнув, що Маск міг би додати щось до тих 8 доларів.
Тепер Ілон Маск вирішив продовжити дискусію. Він заявив, що вже достатньо “задонатив” Україні, при цьому іронічно запитавши в письменника, скільки донатив він.
“Я пожертвував Україні 100 мільйонів доларів, скільки ви пожертвували? До речі, ми відмовилися від грошей Міністерства оборони”, – написав Маск.
До своєї публікації він підтягнув пост голови Міністерства цифрової трансформації Михайла Федорова від 24 жовтня. Тоді останній дякував Маску за роботу Starlink в Україні. Хоча, після цього виникало багато інших питань до компанії мільярдера, як обмеження швидкості чи можливості працювати з дронами за допомогою інтернету.
Ілон Маск після приходу на пост голови Twitter вирішив вводити нові корективи. Зокрема, змінилися правила верифікації та обмежень щодо неверифікованих користувачів. Так, для отримання синьої галочки потрібно платити щомісячно по 5 доларів на запуску ініціативи, і по 8 доларів станом на квітень 2023 року. Далі вартість планують взагалі підняти до 20 доларів на місяць. Якщо підписку не сплачувати – галочку відберуть.
Політика Twitter також стала доволі сумнівною і щодо деяких ЗМІ. Так, низка російських видань несподівано перестали підписуватися як такі, що фінансуються державою. При цьому, своєї політики розповсюдження пропаганди рф вони не змінили.
Нагадаємо про топ-3 криптовалюти у світі: чому вони популярні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.