Стівен Кінг порадив Ілону Маску передати його синю галочку в Twitter Фонду Притули

Читать на русском

Стівен Кінг відповів Ілону Маску на його нововведення в Twitter

Читать на русском
Стівен Кінг, Сергій Притула, Ілон Маск
Стівен Кінг порадив Ілону Маску зробити подарунок для Сергія Притули

Стівен Кінг відповів Ілону Маску на його нововведення в Twitter

Американський письменник Стівен Кінг відповів Ілону Маску на останні нововведення в Twitter. Популярний автор порадив власнику соціальної мережі подарувати "синю галочку" верифікації Фонду Сергія Притули.
 
Такий запис з'явився на сторінці блога Стівена Кінга. У своєму дописі американський письменник порадив віддати його синю галочку на благодійність. Автор при цьому дописав, що він радив би Фонд Сергія Притули, який в Україні рятує життя людей. 
"Це лише 8 доларів. Тому, можливо, містер Маск міг би додати ще більше", - пише Стівен Кінг, звертаючись до відомого інженера. 
 
У відповідь на це Сергій Притула написав у своєму блозі, що його фонд отримав серйозну рекомендацію. Також ведучий та волонтер подякував Стівену Кінгу за підтримку. Притула додав, що всі разом продовжуємо працювати заради нашої перемоги. 

Підписка Стівена Кінга

Річ у тому, що письменник писав про свою підписку на Twitter Blue. Це платний сервіс, який надає синю галочку верифікації. Вартість складає 8 доларів на місяць, або 84 долари на рік. Стівен Кінг раптом помітив, що в нього є така підписка. 
 
Згодом автор написав, що він не оформлював цю підписку. Крім того, в його налаштуваннях вказано ніби письменник підтвердив свій мобільний телефон. Однак це, за словами Кінга, теж неправда. 
 

Як з'ясувалося пізніше, підписку для Стівена Кінга та деяких інших знаменитостей сплатив сам Ілон Маск особисто. На публікацію Кінга власник соцмережі просто відповів фразою: "Прошу". 

Саме на це Стівен Кінг і порекомендував Ілону Маску передати його синю галочку Фонду Притулі. Таким чином, письменник ніби натякнув мільярдеру, що краще допомагати благодійникам, аніж купувати підписки зіркам. 

Оновлення в Twitter

Раніше стало відомо, що тепер в Twitter в рекомендаціях будуть з'являтися тільки ті профілі, які мають синю галочку. Як пояснив Ілон Маск, таким чином хочуть боротися з ботами. 

Також Ілон Маск розповів нововведення в Twitter у вигляді довгих постів. Раніше ця мережа допускала максимум 300 символів в одній публікації. 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.