“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Доступ до таких даних надають відповідно до зміненої політики конфіденційності
Telegram змінив політику конфіденційності, і тепер рекламодавці можуть бачити приблизне місцезнаходження користувачів. Це стосується саме потенційних клієнтів з України чи росії. Раніше Павло Дуров обіцяв, що такого ніколи не буде.
Відповідні зміни вказано в офіційній політиці конфіденційності. Фактично, рекламодавцям розширили доступ до даних користувачів. Це дозволить точніше таргетувати рекламу. Нововведення почали діяти з 8 липня.
В документі сказано, що це було зроблено для “дотримання територіальних обмежень під час показу рекламних оголошень у країнах із великою кількістю російськомовних каналів”. Аналогічне формулювання вказано і в російській версії правил. Також оновлення додало в кабінет рекламодавців функцію “Target Сountries / Locations” – вона дозволяє налаштовувати таргетинг на країни та регіон. Раніше ж можна було обирати тільки мову цільових каналів.
Фактично, тепер можна таргетувати рекламу також за містом проживання користувачів. Зазначається, що інші геолокаційні дані для визначення місцеперебування не використовуються – тільки приблизне розташування за IP.
Окремо варто зазначити, що у 2021 році засновник Telegram Павло Дуров заявляв, що дані користувачів ніколи не будуть використовуватися для таргетингу реклами. Він заявляв, що вміст рекламу буде залежати тільки від тематики каналу. Проте, це суперечить цій заяві.
Дослідження показують, що основним джерелом новин для українців в період російського вторгнення стали соціальні мережі. Рівень довіри до них наразі зрівнявся з телебаченням. Найпопулярнішим серед соцмереж наразі є Telegram (71,3% людей дізнаються там новини). Далі йдуть YouTube (66,2%) та Facebook (55%).
Водночас, продовжується і стрімкий зліт аудиторії нової соцмережі, яка стала заміною Twitter – Threads. Усього за 5 днів із запуску кількість людей, які зареєструвалися в ній, сягнула 100 млн. Instagram для такого результату знадобилося 2,5 року.
Нагадаємо, що Ілон Маск запропонував Цукербергу замість бійки влаштувати змагання з “вимірювання членів”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.