Головна
Україна
Події
12:28, 23 Червня
Информатор UA

Интро

27 червня розпочинається реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), яка триватиме до 18 липня. Тестможна буде скласти у 21 області України, Києві та у 13 країнах Європи. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український центр оцінювання якості освіти. МКТ, МТНК онлайн-тести для вступу на окремі спеціальності для здобуття магістерського ступеня, що відбуватимуться в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (аналогічних до тих, що використовуватимуться для проведення НМТ).Основні й додаткові сесії МТНК, МКТу 21 області України та Києві. Зараз неможливо провести тестування в АР Крим, Донецькій, Луганській і Херсонській областях, Севастополі. Реєстраціюздійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти. Для цього вступник має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу звязку скановані копії документів. Заповнюючиз інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка,магістр має вказатинаселений пункт, у якому бажає пройти МТНК, МКТ. Тестування можна буде пройти в тих містах України, де безпекова ситуація дозволяє створити екзаменаційні центри для проведення магістерських випробувань, а також у 13 країнах Європи:Австрії, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Німеччині, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, Словенії, Угорщині, Франції та Чехії. Нагадаємо,спростили правила прийому та вступудля іноземних студентів. Крім того, вдозволили безкоштовно отримати другу профосвіту. Такожшкіл, які знаходяться за кордоном, можуть отримати свій документпро освіту. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Вступні іспити на магістратуру: коли та де проходитимуть

Читать на русском
Вступні іспити на магістратуру: коли та де проходитимуть

Магістр має обрати населений пункт, де він бажає пройти тестування

27 червня розпочинається реєстрація для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), яка триватиме до 18 липня. Тест можна буде скласти у 21 області України, Києві та у 13 країнах Європи. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український центр оцінювання якості освіти

МКТ, МТНК – онлайн-тести для вступу на окремі спеціальності для здобуття магістерського ступеня, що відбуватимуться в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (аналогічних до тих, що використовуватимуться для проведення НМТ). Основні й додаткові сесії МТНК, МКТ проходитимуть у 21 області України та Києві. Зараз неможливо провести тестування в АР Крим,  Донецькій, Луганській і Херсонській областях, Севастополі.

Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти. Для цього вступник має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку скановані копії документів. Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти МТНК, МКТ

Тестування можна буде пройти в тих містах України, де безпекова ситуація дозволяє створити екзаменаційні центри для проведення магістерських випробувань, а також у 13 країнах Європи: Австрії, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Німеччині, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, Словенії, Угорщині, Франції та Чехії. 

Нагадаємо, в Україні спростили правила прийому та вступу для іноземних студентів. Крім того, в Україні дозволили безкоштовно отримати другу профосвіту

Також Інформатор писав, випускники шкіл, які знаходяться за кордоном, можуть отримати свій документ про освіту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.