Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ціль поїздки Блінкена також полягає в просуванні інтересів та цінностей США, висловленні занепокоєнь щодо певних питань, а також пошуку потенційних сфер співпраці
Поїздка державного секретаря США Ентоні Блінкена до Китаю, яка раніше підтвердили в Пекіні, має на меті встановлення "відкритого та потужного спілкування" між Сполученими Штатами та КНР. В ході візиту також планується зменшити напруженість між двома країнами.
Про це пише видання Kyodo. Блінкен сказав, що візит необхідний, щоб Сполучені Штати та Китай могли "відповідально" керувати своїми розбіжностями, виправляти неправильні уявлення та уникати прорахунків.
"Інтенсивна конкуренція вимагає стійкої дипломатії, щоб гарантувати, що конкуренція не переросте в конфронтацію чи конфлікт", - сказав він.
Блінкен планує провести серію переговорів з китайськими чиновниками, включаючи можливу зустріч із президентом Китаю Сі Цзіньпіном. Ціль його поїздки також полягає пошуку потенційних сфер співпраці, де інтереси двох країн збігаються, наприклад, в глобальній економічній стабільності та зміні клімату.
Водночас як пише видання, США не очікують від поїздки Блінкена прориву у відносинах з Китаєм, проте сподіваються, що вона збільшить спілкування між високопоставленими чиновниками обох країн у всіх напрямках. Відновлення військових ліній зв'язку вважається особливо складним, але США також планують обговорити економічні питання з китайськими чиновниками, зокрема з міністром фінансів Джанет Єллен і міністром торгівлі Джини Раймондо.
Блінкен планує відвідати Китай з 18 по 19 червня 2023 року. Візит став можливим завдяки попереднім домовленостям між двома країнами. За даними Kyodo, ця поїздка була погоджена президентами США та Китаю у листопаді минулого року на зустрічі в Індонезії.
Цікаво, що останній візит високопосадовця з США до Китаю на подібному рівні відбувся п'ять років тому, до початку пандемії.
Раніше Інформатор повідомляв, що Китай планує посилювати військовий зв’язок із Києвом. Bloomberg повідомляв про зустріч міністра оборони Олексія Резнікова із китайським колегою Лі Шанфу, де підіймалася ця тема.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.