Всі інші займаються сексом більше, ніж ви: вчені викрили головні інтимні байки

Читать на русском

Експерти спростували 8 сексуальних міфів.

Читать на русском
Секс, міфи
Чоловіки НЕ сексуальніші за жінок?

Експерти спростували 8 сексуальних міфів.

Існує безліч міфів про секс, зокрема всім відомі - у інших сексу більше, а чоловіки сексуальніші за жінок. Чим би вони не були спровоковані, бажанням поговорити про секс чи нестачею освіченості, та так чи інакше варто дізнатись правду. Адже всі ці міфи здатні заподіяти багато шкоди, переконані сексологи. 

Міф 1. Всі інші займаються сексом більше, ніж ви

Як не дивно, цей міф зберігається протягом усього життя, вважають сексотерапевти. Підліткам здається, що "всі так роблять", й це спонукає їх займатися сексом вже тоді, коли вони до цього ще абсолютно не готові, йдеться в матеріалі NYTtimes.

Цей міф може змусити людей похилого віку, які перебувають у тривалих стосунках, також почуватися погано - ніби вони єдині опинилися в так званому "сухому періоді", коли бажання відчувається все рідше.  

Насправді ж, досить типово виявити, що приблизно кожна третя людина не мала партнерського сексу протягом попереднього року, говорять експерти з питань сексу. 

Дослідження показують, що сексуальна активність знизилася в останні роки з причин, які до кінця не зрозумілі. Можливо це пов’язане зі зростанням секстингу (пересилка інтимних фото онлайн) та онлайн-порнографії, а також зменшенням вживання алкоголю серед молоді.

"Це може допомогти нормалізувати періоди практичної відсутності партнерського сексу. Тим не менш, для тих, хто прагне довголіття у своєму партнерському сексуальному житті, важливо думати про секс цілісно", - радять психологи.

Для цього експерти радять дбати про своє фізичне та психічне здоров’я. А також говорити про свої почуття з партнером, щоб підтримувати відчуття близькості та зв’язку.

Міф 2. Секс означає проникнення

Сексотерапевти часто скаржаться, що люди потрапляють у певні "сексуальні сценарії" або заражені ідеєю про те, що секс має розгортатися певним чином - як правило, трохи прелюдії, яка призводить до статевого акту.

Сексотерапевт і автор книги "Вона на першому місці" Ян Кернер зазначив, що такий тип мислення сприяє розриву в задоволенні між чоловіками та жінками. Це призводить до того, що тільки 75% чоловіків відчувають оргазм щоразу під час сексу. Що ж до жінок - тільки 33% з них можуть сказати те саме. 

Інше опитування показало, що 18% жінок досягали оргазму лише від проникнення, тоді як 37% сказали, що їм потрібна стимуляція клітора для оргазму під час статевого акту. Тож, сексотерапевт робить висновок, що слід зосереджувати увагу на пестощах, а не поспішати переходити до самого коїтусу. Адже відсоток жінок, здатних досягти оргазму лише від самого проникнення, менший 4%.

За його словами, багато людей отримують більше сексуального задоволення від таких речей, як оральний секс або "навіть просто тілесний контакт".

Міф 3. Додаткове зволоження зайве

Жінки в постменопаузі іноді описують біль, який вони відчувають під час проникаючого сексу, немов відчуття від "наждачного паперу". Але хоча вагінальна сухість частіше вражає жінок похилого віку, це може статися в будь-який момент життя. Й це має наслідки для статевого життя жінок, переконані лікарі.

Приблизно 17% жінок у віці від 18 до 50 років повідомляють про сухість піхви під час сексу, тоді як понад 50% відчувають це після менопаузи. Це буває під час годування грудьми. Зменшити змащення здатні й деякі ліки.

Міф 4. Це нормально, коли секс завдає болю

Хоча мастило може допомогти жінкам відчути більше задоволення під час сексу, важливо пам’ятати, що секс не повинен завдавати шкоди. За приблизними підрахунками, 75% жінок переживали хворобливі сексуальні стосунки в один з моментів свого життя. Це може статись через:

  • гінекологічні проблеми,
  • гормональні зміни,
  • лікування раку,
  • травми - список можна продовжувати.

Дослідники стверджують, що багато жінок вважають, що біль під час або після сексу є ознакою гарного сексу. Тобто, вони геть не розуміли, що це проблема. Чоловіки також можуть відчувати біль під час статевого акту. Експерти наголошують, що кожному, хто відчуває біль під час сексу, важливо звернутися до лікаря.

Міф 5. Чоловіки завжди хочуть сексу більше, ніж жінки

Розбіжність бажань — це проблема №1, та аж ніяк не завжди партнер із вищим бажанням - чоловік, наполягають сексологи. Але через цей міф чоловіки часто відчувають почуття сорому через відсутність в них бажання. Неправдою є те, що жінки не хочуть сексу або що чоловіки завжди хочуть сексу. Нещодавнє дослідження показало, що чоловіки та жінки відчувають дуже схожі коливання бажання протягом тижня.

Міф 6. Бажання має виникати миттєво

Сексотерапевти та дослідники дійшли висновку, що існує два типи бажання: спонтанне, тобто раптове, й чуйне, яке виникає у відповідь на подразники, дотики. Тож важливим є нормалізувати чуйне бажання, особливо серед жінок і тих, хто перебуває в тривалих стосунках. Пари можуть розкачувати одне одного, і це варто робити, переконані фахівці. 

Міф 7. Запланований секс – це нудно

Сексологи також не погоджуються з думкою, що "запланований секс - це поганий секс", оскільки це буцімто робить його "клінічним, сухим і нудним". Ця точка зору "настільки шкідлива", що в результаті більшість людей таки й займаються сексом "аби було". Тоді, коли вже почуваються доволі виснаженими, пізно увечері, ледь знаходячи для цього час. Насправді ж запланований секс також може сприяти виникненню чуйного бажання, даючи збудженню час!

Міф 8. Імпотенція - недолік віку

Молоді хлопці зазвичай переконані, що проблеми статевої слабкості стосуються тільки дорослих чоловіків. В той же час чоловіки часто вірять у міф про те, що передчасна еякуляція наздоганяє їх із віком. Насправді ж обидві ці проблеми можуть статися в будь-який момент і будь з ким, й потребують участі лікарів. 

Однак, не все так страшно. По-перше, лікар зможе допомогти, по-друге, ось цифри статистики. Приблизно 8% чоловіків у віці 20 років і 11% чоловіків у віці 30-и років мають статеву слабкість. Ще 20% чоловіків у віці від 18 до 59 років повідомляють про передчасну еякуляцію.

"При цьому багато хто з нас вірить в міф, що хлопці з передчасною еякуляцією погані в ліжку або сексуально егоїстичні", - наполягають секс-терапевти.

Також дослідження показують, що багато чоловіків - гетеросексуалів та геїв - хвилюються, що їхні пеніси не відповідають розмірам. При цьому більшість партнерів зізнаються, що не віддають перевагу надто великому розміру.

"Партнерський статевий зв’язок - це складно. Це передбачає доторкання, налаштування, підключення, спілкування", - резюмують експерти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.