«Ворскла в більшості не втримала перемогу над« Дніпром-1»

Перший тур УПЛ сезону 2021/22 розтягнувся на 4 дні.

«Ворскла» відкрила рахунок на початку матчу першим ударом у ворота. Залишившись в меншості, «Дніпро-1» зумів вирвати нічию, забивши і в свої, і в чужі ворота.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ..

У понеділок, 26 липня, в Полтаві відбувся поєдинок першого туру розіграшу Прем'єр-ліги сезону 2021/22. На поле стадіону «Ворскла» ім. А Бутовського вийшли «Ворскла» і СК «Дніпро-1». «Ворскла» в новому сезоні вже провела один офіційний поєдинок. 22 липня полтавці в матчі відбіркового раунду Ліги конференцій в Фінляндії на останніх секундах упустили перемогу над КуПсом. Про готовність «Дніпро-1» до сезону можна було судити тільки по контрольних матчах.

Команди грали в таких складах:

Ворскла: Різник, Чеснаков, Яворський, Тамм, Пердута, Пуцлін, Скляр, Тілль, Якубу, Кане, Степанюк.

Запасні: Ткаченко, Пешич, Кравчук, Челядин, Вакула, Кушніренко, Луїзао.

СК Дніпро-1: Паст, Адамюк, Сваток, Логінов, Лучкевич, Когут, Джурасек, Кравченко, Чуже, Русин, Довбик.

Запасні: Кожокару, Батагов, Ді Франко, Назаренко, Білл, Ярмолюк.

На початку поєдинку «Ворскла» контролювала м'яч, а «Дніпро-1» із застосуванням високого пресингу намагався перешкодити господарям розвивати атаки. Однак на 7-й хвилині перший же масований наступ призвів до голу у ворота гостей. Степанюк з правого кута штрафного відправив м'яч у дальній кут. Воротар «Дніпра-1» Паст почав зміщуватися до ближньої штанги і на удар Степанюка не зреагувала.

На 13-й хвилині Пуцлін з-за меж штрафного крутив м'яч у праву дев'ятку, проте на цей раз Паст зіграв надійно. У «Дніпра-1» активність в атаці виявляв автор переможного м'яча збірної України в матчі зі збірною Швеції Артем Довбик. Але захисники «Ворскли» явно дивилися матчі Євро-2020 і приділяли форварду команди гостей особливу увагу.

На 31-й хвилині Кравченко справа вирізав в центр на Довбика, а форвард «Дніпра-1» пробив в вискочив на перехоплення Різника. Через 10 хвилин Паст перед собою відбив м'яч після удару Тилля, а Кані не встиг на добивання.

На 56-й хвилині «Дніпро-1» залишився в меншості. Капітан команди Логінов за 10 хвилин отримав два попередження і достроково завершив матч. А через три хвилини гості зрівняли рахунок. Гравці «Дніпра-1» відібрали м'яч на лівому фланзі, Довбик увірвався у штрафну, на замаху прибрав захисника і точно пробив у дальній кут.

На 67-й хвилині «Ворскла» вийшла вперед при безпосередній допомозі суперника. Сваток, який отримав капітанську пов'язку замість Логінова,під пресингом гравця «Ворскли» в спробі вибити м'яч на кутовий перекинув вийшов з воріт Паста.

«Дніпро-1» відігрався на 72-й хвилині. І знову своє вагоме слово сказав Артем Довбик. Форвард отримав м'яч на межі офсайду, увійшов в штрафну і холоднокровно переграв Різника.

На 86-й хвилині Паст, вибиваючи м'яч, влучив у свого ж партнера, і ігровий снаряд дивом не влучив у ворота. Емоції вирували не тільки на полі, але і на лавці запасних. Так тренер «Дніпра-1» Ігор Йовічевіч отримав від арбітра червону картку.

На 4-й компенсованій хвилині Паст парирував небезпечний удар Луїзао зльоту в нижній кут. Останню хвилину команди практично повними складами провели в штрафний гостей. Але вирвати перемогу «Ворскла» не змогла.

• «Ворскла» - СК «Дніпро-1» 2: 2 (Степанюк, 7, Сваток, 67 (автогол) - Довбик, 59, 72).

Другий тур УПЛ пройде з 30 липня по 2 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про завоювання Ігорем Рейзліним «бронзи» на Олімпіаді, про хід  матчів першого туру УПЛ,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 26 липня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут