«Ворскла» програла фінському КуПС у матчі-відповіді Ліги конференцій

Полтавський клуб залишає турнір.

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів і небезпечних моментів. Усі голи припали на другу половину матчу.

Про хід поєдинку Ліги конференцій повідомляє Інформатор.

У четвер, 29 липня, матч-відповідь у Лізі конференцій провела полтавська «Ворскла». У першому матчі з фінським КуПСом, що відбувся у Фінляндії 22 липня, полтавський клуб упустив перемогу на останніх секундах зустрічі.

Поєдинок у відповідь проходив у Полтаві на полі стадіону «Ворскла» ім. А. Бутовського. Команди грали в таких складах:

Ворскла: Різник, Чеснаков, Тамм, Бондаренко, Пердута, Пуцлін, О. Тілль, Якубу, Скляр, Кане, Степанюк.

Запасні: Ткаченко, Ісенко, Луїзао, Пешич, Яворський, Кравчук, Челядін, Есеола, Кушніренко, Вакула.

КуПС: Крейдль, Хямяляйнен, Тойвомякі, Томас, Каррільо, Узочукву, Попович, Аджей-Боатенг, Себбан, Удо, Я. Яніс Ікаунієкс.

Запасні: Ріссанен, Ніба, Рангель, Юрю, Ярвінен, Хейнонен, Ніссіля, Відьєског, Хаарала.

На 10-й хвилині оборона гостей сама створила собі неприємності, але Кане і Степанюк не скористалися можливістю відкрити рахунок. Через 8 хвилин удар Степанюка блокував захисник. На 26-й хвилині Удо вийшов сам на сам, проте Різник вчасно вийшов із воріт і не дозволив себе перекинути.

Власне кажучи, на цьому небезпечні моменти в першому таймі й закінчилися. Гості володіли невеликою перевагою, що призвело до невдоволення тренера «Ворскли» Юрія Максимова, яке він негайно висловив підопічним відразу після свистка на перерву.

Гравці «Ворскли» правильно зрозуміли свого тренера й на третій хвилині другого тайму відкрили рахунок. Степанюк зліва віддав у штрафну, а Тілль переправив м'яч у ворота. Не встигли глядачі на трибунах відсвяткувати гол, як рахунок у матчі зрівнявся. Удо по правому флангу протягнув м'яч до штрафної і віддав під удар. М'яч викотився за межі штрафного й Себбан потужним ударом вколотив його в лівий кут.

На 55-й хвилині господарі знову вийшли вперед. Пердута навісив у штрафну, Скляр головою пробив у Томаса, від якого м'яч влучив у поперечину, а вже потім опинився в сітці.

Потім гра повернулася в колишнє русло. Моментів біля воріт суперника ні та, ні інша команда практично не створювала. Тільки на 83-й хвилині «Ворскла» провела контратаку, але удар у Кане явно не вийшов.

Як і в матчі у Фінляндії, КуПС зрівняв рахунок у компенсований час. На другій доданій хвилині штанга, здавалося, врятувала «Ворсклу», але пішов простріл у воротарський і Ніссіля зрівняв рахунок.

На 95-й хвилині Кушніренко в центрі поля пішов у жорсткий підкат проти Узочукву й отримав від арбітра пряму червону картку. На 111-й хвилині гості вперше в матчі вийшли вперед. Аджей-Боатенг закинув у штрафну, і Рангель який відірвався від опіки Яворського  точно пробив головою.

Через три хвилини Челядін увірвався в штрафну і пробив поруч із правою штангою. Відігратися «Ворскла» вже не змогла й завершила виступи в єврокубках у сезоні 2021/22.

• Ворскла (Україна) - КуПС (Фінляндія) 2:3 (Тілль, 48, Скляр, 55 – Себбан, 49, Ніссіля, 90+3, Рангель, 111).

Матчі третього відбіркового раунду Ліги конференцій відбудуться 5 і 12 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів-відповідей кваліфікації Ліги чемпіонів і Ліги конференцій, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 29 липня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.