"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Підписання цих угод сприятиме підтримці незалежності та суверенітету нашої країни
Україна активно розробляє безпекові угоди з провідними світовими державами за прикладом нещодавньої з Великою Британією. Така активність є політичним кроком на шляху до інтеграції України в НАТО. Їх важливість у тому, що таким чином Україна отримує безпекові гарантії від інших впливових країн.
Про це розповів радник голови Офісу президента Владислав Власюк в ефірі телемарафону. Ці угоди мають на меті підтримати незалежність та суверенітет нашої країни.
"З ними пропрацьовуються дуже схожі документи, ідея ідентична для усіх країн - надання безпекових гарантій для України. Це поступовий інтеграційний вступ до системи координат НАТО через ці безпекові договори", - зазначив Власюк.
За його словами, серед країн, з якими ведуться перемовини щодо підписання договорів: США, Німеччина, Італія, Франція, Канада та Польща. У разі успіху цього процесу, Україна отримає безпекові гарантії від цих держав.
Раніше Інформатор повідомляв, що 12 січня до Києва з офіційним візитом прибув прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак. Він підписав з президентом України Володимиром Зеленським безпекову угоду між двома країнами. Сам документ буде чинним протягом 10 років.
Голова Офісу президента Андрій Єрмак пояснив, що угода є всеосяжною і охоплює широкий спектр аспектів. До нього входить інформаційна безпека, протидія пропаганді, кібербезпека, захист критичної інфраструктури, оборонне та військове співробітництво, морська безпека, санкції проти ворога, досягнення справедливого миру, відповідальність росії за злочини, відбудова України, гуманітарне співробітництво і макроекономічна стабільність.
Окрім того, ідеться про отримання досвіду в оборонному виробництві, зокрема у виробництві ракет великої дальності, протиповітряній обороні та артилерійських боєприпасах. Окремим положенням є відповідь на збройний напад рф. У ньому ідеться про те, що Велика Британія проведе консультації у перші 24 години і надасть швидку та сталу допомогу в сфері безпеки, військову техніку та економічну підтримку. Санкції та інші обтяження будуть накладені на росію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.