“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Парламент Уганди прийняв закон, згідно з яким ідентифікація себе як ЛГБТК є злочином
У вівторок, 21 березня, парламент Уганди прийняв закон, згідно з яким ідентифікація себе як ЛГБТК+ є злочином. Це надає владі широкі повноваження щодо гомосексуалістів Уганди, які вже стикаються з юридичною дискримінацією та насильством натовпу.
Про це повідомляє видання The Guardian. В повідомленні сказано, що всі, крім двох із 389 законодавців, проголосували за жорсткий законопроєкт проти гомосексуалізму, який запроваджує смертну кару та довічне ув’язнення за гомосексуальні зв’язки та “вербування, просування та фінансування” одностатевої “діяльності”. Один член парламенту, Джон Мусіла, під час голосування був одягнений у мантію з написом: “Скажи ні гомосексуалізму, лесбіянству, гею”.
Також згідно із законом, особу, яка скоїла "злочин гомосексуалізму за обтяжливих обставин", можна карати смертю. Під обтяжливими обставинами законопроєкт має на увазі одностатевий секс з особами, які не досягли 18-річного віку, або якщо представник ЛГБТК+ зайнявся одностатевим сексом, будучи ВІЛ-інфікованим.
Двоє депутатів, які проголосували проти закону, говорять, що його погано продумали й він містить положення, які є неконституційними, а також зводять нанівець успіхи, досягнуті в боротьбі з гендерним насильством.
Попередня версія законопроєкту викликала широку міжнародну критику і пізніше була анульована конституційним судом Уганди з процедурних причин. Тепер закон буде передано президенту Йовері Мусевені, який може накласти вето або підписати його. У своїй недавній промові він, схоже, висловив підтримку законопроекту. В Уганді, переважно консервативній християнській країні, гомосексуальні зв’язки вже каралися довічним ув’язненням .Правозахисники засудили новий крок до прийняття суворого закону, назвавши його “законом про ненависть”.
У лютому 2023 року понад 110 ЛГБТК+ людей в Уганді повідомили про інциденти, включаючи арешти, сексуальне насильство, виселення та публічне роздягання, правозахисній групі Sexual Minorities Uganda (Smug). За словами групи, трансгендери постраждали непропорційно більше.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що до Верховної ради України подали законопроєкт про різностатеві та одностатеві реєстровані партнерства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.