Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
В Китаї вважають, що підтримка України - це пропаганда
Міністерство закордонних справ Китаю звернулося до іноземних посольств та міжнародних організацій в Пекіні з проханням зняти з будівель українські прапори, вивішені на знак підтримки нашої держави. Влада Китаю назвала їх "політичною пропагандою". Цей заклик викликав негативну реакцію з боку дипломатів Європи.
Про це пише Kyodo. Видання зазначає, що низка посольств у Пекіні розмістили вивіски із зображенням прапора України та написами китайською й англійською мовами на підтримку нашої держави, такими як #StandWithUkraine.
А 10 травня цього року МЗС Китаю надіслав лист посольствам та міжнародним організаціям із закликом не використовувати зовнішні стіни своїх будівель для "політичної пропаганди" та "уникати провокування конфліктів між державами". Але це не сподобалося дипломатам європейських держав та інших країн, в результаті вивіски ніхто не зняв. Найбільші банери на підтримку України розмістили посольства Канади, Німеччини та Польщі.
Kyodo також пише, що один із європейських дипломатів розкритикував позицію Китаю, заявивши, що немає жодного розумного виправдання для перешкоджання вираженню державою своєї позиції. І що посольства не виконуватимуть прохання китайської сторони.
Позиція Китаю щодо вторгнення рф в Україну не змінилася, попри підтримку резолюції ООН, де росію називають агресором. Про це йдеться в повідомленні представництва Китаю в ООН, пише South China Morning Post.
"Позиція Китаю щодо питання України не змінилася, і позиція щодо голосування не має нічого спільного з телефонною розмовою між главами двох держав (президента України Володимира Зеленського та лідера КНР Сі Цзіньпіна - ред.)", - прокоментували своє голосування в представництві Китаю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.