Головна
Спорт
Футбол
14:12, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Молодіжна збірна України подовжує боротьбу за вихід у фінальну частину Євро-2023 U-21. Підопічним Руслана Ротаня залишилось пройти одного суперника. Про результати жеребкування повідомляє Інформатор. У вівторок, 21 червня, у Ньоні (Швейцарія) відбулося жеребкування стикових матчів Євро-2023 U-21. Сама молодіжна першість Європи серед гравців віком до 21 року відбудеться у Румунії та Грузії у червні та липні 2023 року. Окрім господарів перепустки на Євро-2023 отримали збірні Англії, Бельгії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Португалії, Франції та Швейцарії. Ще чотири команди визначаться за результатами стикових матчів. Збірна України U-21 на груповому етапі відбору виступала у групі зі збірними Франції, Сербії, Північної Македонії, Фарерських островів та Вірменії. Українці, пропустивши вперед Францію, посіли друге місце, що дало право прийняти участь у стикових матчах. Потенційними суперниками української команди були: Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Словаччина, Хорватія та Чехія. За результатами жеребкування останньою перепоною для молодіжної збірної на шляху до фінальної частини Євро-2023 стане збірна Словаччини. Стикові поєдинки пройдуть у вересні. Перший матч українці проведуть у гостях. Результати жеребкування: Хорватія Данія; Словаччина Україна; Ірландія Ізраїль; Ісландія Чехия. Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчів чоловічої збірної України з волейболу у фіналі чотирьох Золотої Євроліги, а також про виступи українських спортсменів на чемпіонаті Європи з фехтування. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото прес-служби УАФ.

Визначився суперник збірної України у плей-офф відбору до молодіжного чемпіонату Європи

Читать на русском
Визначився суперник збірної України у плей-офф відбору до молодіжного чемпіонату Європи

Процедура жеребкування відбулася у швейцарському Ньоні.

Молодіжна збірна України подовжує боротьбу за вихід у фінальну частину Євро-2023 U-21. Підопічним Руслана Ротаня залишилось пройти одного суперника.

Про результати жеребкування повідомляє Інформатор.

У вівторок, 21 червня, у Ньоні (Швейцарія) відбулося жеребкування стикових матчів Євро-2023 U-21. Сама молодіжна першість Європи серед гравців віком до 21 року відбудеться у Румунії та Грузії у червні та липні 2023 року. Окрім господарів перепустки на  Євро-2023  отримали збірні Англії, Бельгії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Португалії, Франції та Швейцарії. Ще чотири команди визначаться за результатами стикових матчів.

Збірна України U-21 на груповому етапі відбору виступала у групі зі збірними Франції, Сербії, Північної Македонії, Фарерських островів та Вірменії. Українці, пропустивши вперед Францію, посіли друге місце, що дало право прийняти участь у стикових матчах. Потенційними суперниками української команди були: Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Словаччина, Хорватія та Чехія. За результатами жеребкування останньою перепоною для молодіжної збірної на шляху до фінальної частини Євро-2023  стане збірна Словаччини. Стикові поєдинки пройдуть у вересні. Перший матч українці проведуть у гостях.

Результати жеребкування:

  • Хорватія — Данія;
  • СловаччинаУкраїна;
  • Ірландія — Ізраїль;
  • Ісландія — Чехия.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчів чоловічої збірної України з волейболу у фіналі чотирьох Золотої Євроліги, а також про виступи українських спортсменів на чемпіонаті Європи з фехтування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото прес-служби УАФ.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.