Головна
Шоу-біз
Кіно
13:37, 30 Серпня
Информатор UA

Интро

Зявився офіційний трейлер фільму "Клондайк"режисерки і сценаристкиМарини Ер Горбач. Він розповідає про війну на Донбасі та катастрофу рейсу MH17 у селі Грабове. В український прокат картина вийде 3 листопада. Про це повідомили уДержавному агентстві з питань кіно, - повідомляє Інформатор. Фільм розповідає про сім'ю, яка опинилася в епіцентрі подій авіакатастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року у селі Грабове Донецької області. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного евакуювати вагітну жінку. Однак вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють бойовики. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак. Світова премєра стрічки відбулася на Санденсі найбільшому фестивалі незалежного кіно в США, де вона здобула Приз за Найкращу режисуру. Відзнака й участь стали для України історичними: "Клондайк" це перша українська ігрова картина в програмі міжнародного конкурсу фестивалю. Стрічку також представили на Берлінському міжнародному кінофестивалі в програмі Panorama, яка фокусується на найбільш актуальному міжнародному кіно. Фільм удостоїли двох нагород: екуменічного журі та глядацьких симпатій. У світі картину сприйняли тепло як кінокритики, так і глядачі: її рейтинг на платформі IMDb становить 7,3, а на сайті Rotten Tomatoes 95% зі здебільшого схвальними відгуками міжнародної преси (Variety, Screen International, RogerEbert.com, Cineuropa). Видання Vox віднесло "Клондайк" у топ фільмів, які цього року стануть найбільш обговорюваними. Нагадаємо, голлівудськийрежисер Шон Пенн приїхав в Україну для зйомок документального фільмупро війну. Крім того, українськийфільм Будинок . Нескінчений роман переміг на кінофестивалів Словаччині. Такожписав, щоподивитися, щоб краще знати історію України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Вийшов трейлер фільму "Клондайк" про війну на Донбасі та катастрофу МН17

Читать на русском
Вийшов трейлер фільму "Клондайк" про війну на Донбасі та катастрофу МН17

Головні ролі у фільмі виконали Оксана Черкашина, Сергій Шадрін та Олег Щербина

З’явився офіційний трейлер фільму "Клондайк" режисерки і сценаристки Марини Ер Горбач. Він розповідає про війну на Донбасі та катастрофу рейсу MH17 у селі Грабове. В український прокат картина вийде 3 листопада.

Про це повідомили у Державному агентстві з питань кіно, - повідомляє Інформатор. 

Фільм розповідає про сім'ю, яка опинилася в епіцентрі подій авіакатастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року у селі Грабове Донецької області. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Однак вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють бойовики. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.  

Світова прем’єра стрічки відбулася на Санденсі — найбільшому фестивалі незалежного кіно в США, де вона здобула Приз за Найкращу режисуру. Відзнака й участь стали для України історичними: "Клондайк" — це перша українська ігрова картина в програмі міжнародного конкурсу фестивалю. 

 

Стрічку також представили на Берлінському міжнародному кінофестивалі в програмі Panorama, яка фокусується на найбільш актуальному міжнародному кіно. Фільм удостоїли двох нагород: екуменічного журі та глядацьких симпатій. У світі картину сприйняли тепло як кінокритики, так і глядачі: її рейтинг на платформі IMDb становить 7,3, а на сайті Rotten Tomatoes — 95% зі здебільшого схвальними відгуками міжнародної преси (Variety, Screen International, RogerEbert.com, Cineuropa). Видання Vox віднесло "Клондайк" у топ фільмів, які цього року стануть найбільш обговорюваними.

Нагадаємо, голлівудський режисер Шон Пенн приїхав в Україну для зйомок документального фільму про війну. Крім того, український фільм «Будинок «Слово». Нескінчений роман» переміг на кінофестивалі в Словаччині.

Також Інформатор писав, що подивитися, щоб краще знати історію України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.