Головна
Шоу-біз
Кіно
17:25, 28 Червня
Информатор UA

Интро

Американський актор, режисер, продюсер та лауреат премії «Оскар» Шон Пенн приїхав до України для зйомок документального фільму. Він планує відвідати населені пункти України, які постраждали від російської агресії.  Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, передає Інформатор. Шон Пенн встиг зустрітися з главою держави.  «Шоне, ми дуже зацікавлені в тому, щоб показати світові, що сталося навколо Києва. Я знаю, що ви в перші дні цієї війни були тут. Але біля столиці є деякі міста, які дуже важливо продемонструвати світові – показати те, що накоїла росія», – зазначив президент України Володимир Зеленський. Американський актор і кінорежисер відвідав Україну в перший день широкомасштабного вторгнення росії 24 лютого. Шон Пенн зафіксував події в нашій країні, щоб донести світові правду про російську агресію.  У червні організація CORE, яку заснував режисер, провела благодійний вечір на підтримку України. Нагадаємо, сценарист «Карткового будиночка» зніме документальний фільм про звірства російських окупантів у Бучі. Крім того, французький режисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму.  Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Голлівудський режисер Шон Пенн приїхав в Україну для зйомок документального фільму про війну

Читать на русском

Від першого дня повномасштабного вторгнення він був у Києві та на власні очі бачив, що таке російська агресія

Читать на русском
Голлівудський режисер Шон Пенн приїхав в Україну для зйомок документального фільму про війну

Від першого дня повномасштабного вторгнення він був у Києві та на власні очі бачив, що таке російська агресія

Американський актор, режисер, продюсер та лауреат премії «Оскар» Шон Пенн приїхав до України для зйомок документального фільму. Він планує відвідати населені пункти України, які постраждали від російської агресії. 

Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, передає Інформатор.

Шон Пенн встиг зустрітися з главою держави. 

«Шоне, ми дуже зацікавлені в тому, щоб показати світові, що сталося навколо Києва. Я знаю, що ви в перші дні цієї війни були тут. Але біля столиці є деякі міста, які дуже важливо продемонструвати світові – показати те, що накоїла росія», – зазначив президент України Володимир Зеленський.

Американський актор і кінорежисер відвідав Україну в перший день широкомасштабного вторгнення росії 24 лютого. Шон Пенн зафіксував події в нашій країні, щоб донести світові правду про російську агресію. 

У червні організація CORE, яку заснував режисер, провела благодійний вечір на підтримку України.

Нагадаємо, сценарист «Карткового будиночка» зніме документальний фільм про звірства російських окупантів у Бучі. Крім того, французький режисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму. 

Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.