Головна
Шоу-біз
Кіно
13:05, 17 Червня
Информатор UA

Интро

Український фільм режисера Тараса Томенка Будинок . Нескінчений роман став переможцем Koice International Film Festival у Словаччині. Стрічка отримала нагороду Best Feature Film Міжнародного кінофестивалю в Кошице. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Держкіно. Будинок . Нескінчений роман це драматична історія українських письменників, яких зібрали під дахом одного будинку, щоб змусити їх працювати на благо системи. Прем'єра стрічки про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло, відбулась минулого року на 37-му Варшавському кінофестивалі. Найближчим часом фільм представлять ще на кількох міжнародних фестивалях. Побачити фільм в Україні можна 17 червня у Чернівцях на Миколайчук OPEN - фестиваль глядацького кіно. Нагадаємо, французькийрежисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назвусвого фільму. Крім того, українськийфільм Бачення Метелика потрапив до конкурсної програми Каннського фестивалю. Такожписав, що Спілбергз дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Головне фото: кадр з фільму

Український фільм «Будинок «Слово». Нескінчений роман» переміг на кінофестивалі в Словаччині

Читать на русском
Український фільм «Будинок «Слово». Нескінчений роман» переміг на кінофестивалі в Словаччині

Побачити фільм в Україні можна 17 червня у Чернівцях на фестивалі глядацького кіно

Український фільм режисера Тараса Томенка «Будинок «Слово». Нескінчений роман» став переможцем Košice International Film Festival у Словаччині. Стрічка отримала нагороду Best Feature Film Міжнародного кінофестивалю в Кошице.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Держкіно.

«Будинок «Слово». Нескінчений роман» – це драматична історія українських письменників, яких зібрали під дахом одного будинку, щоб змусити їх працювати на благо системи.

Прем'єра стрічки про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло, відбулась минулого року на 37-му Варшавському кінофестивалі.

Найближчим часом фільм представлять ще на кількох міжнародних фестивалях. Побачити фільм в Україні можна 17 червня у Чернівцях на Миколайчук OPEN - фестиваль глядацького кіно.

Нагадаємо, французький режисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму. Крім того, український фільм «Бачення Метелика» потрапив до конкурсної програми Каннського фестивалю.

Також Інформатор писав, що Спілберг з дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головне фото: кадр з фільму

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.