“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Книжки убік, вибираємо фільми!
Вивчати історію України можна різними способами, один з них — перегляд тематичних фільмів. Багато хто з них заснований на реальних подіях і охоплює різний проміжок часу. Інформатор вирішив зробити добірку фільмів, які варто подивитися кожному українцеві.
Це історико-драматичний фільм, який зняв режисер Тарас Химич. Прем'єра картини відбулася в Україні ще у 2016 році, але її варто подивитись кожному. Стрічка заснована на реальних подіях, що трапилися з молодою дівчиною у 1950-х роках. Більшість зйомок відбувалася в Горганах (Івано-Франківська область). Сцену з допитом головних героїв знімали у Львівському Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».
Слоган: «Одного разу друг зрадить тебе, а ворог, у вирішальний момент, врятує життя!» Цей фільм взяв участь у відборі на висунення ювілейної 90-ї кінопремії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв та наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».
Український історичний бойовик, екранізація роману Андрія Кокотюхи. Письменник став сценаристом стрічки. У ній розповідається, про те, що два головні герої повинні пройти через пекло та нелюдські умови каторги, переслідування ватажків, підлість, зраду та розпач.
Один з них таки знаходить у собі сили, щоб протистояти репресіям та намагається вирватися на волю, піднявши перше повстання в таборі.
Документальний фільм, який розповідає про колективні психотравми українців. Це колективний сеанс психотерапії у формі кіно, за час перегляду якого кожен з нас має згадати, що сталося та зрозуміти, як це на нас вплинуло... і найголовніше, як стати успішною нацією.
Військова драма «Черкаси» ґрунтується на реальних подіях у Криму навесні 2014 року. Морський тральщик, заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час окупації півострова, три тижні протистояв ворогові. Він став єдиним з дев'ятьох українських кораблів, який не спустив державний прапор.
Цей фільм про війну Росії проти України. Документалісти зняли стрічку про Маріуполь – зруйнований, але не підкорений. Російські війська створили у місті з населенням майже у півмільйона людей гуманітарну катастрофу.
Це розповідь очевидців про те, що відбувалося у Драмтеатрі та зруйнованому пологовому будинку. Про воєнні злочини рашистів проти мирних українців. Світ та кожен із нас має знати правду про Маріуполь.
Висновок. Наразі саме час більше дізнатися про наше історичне минуле та зрозуміти, як формувалася нація. Ці фільми переплітаються з тими подіями, які зараз переживаємо — окупація, депортація, насильство. Незважаючи на все, ми повинні об'єднатися та перемогти ворога. І ми маємо чітко розуміти, що народ, який не знає своєї історії, не має майбутнього. Дивіться добірку і дізнавайтеся про нове...
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.