Війна не перейде у спадок, ми її завершимо: Зеленський у Бундестазі виступив проти компромісів з РФ

Читать на русском

На думку глави держави час компромісів з РФ вже минув

Читать на русском
Зеленський у Бундестазі виступив проти компромісів з РФ
Зеленський у Бундестазі

На думку глави держави час компромісів з РФ вже минув

Український президент Володимир Зеленський, який сьогодні перебуває з візитом у Німеччині, виступив у Бундестазі. Глава держави у своєму зверненні заперечив проти будь-яких компромісів з РФ. Президент наголосив, що не можна допустити того, щоб війна перейшла у спадок наступним поколінням. Україна здатна її завершити на вигідних умовах.

Під час свого виступу президент України Володимир Зеленський акцентував, що будь-які компроміси з РФ перестали бути актуальними, як тільки ворог почав бомбити українські міста. За словами Зеленського, час компромісів з РФ минув. Україна завершить цю війну в інтересах власних та всієї Європи.

"Ми не передамо цієї війни нашим дітям, ми її закінчимо. І ми закінчимо цю війну на наших умовах. Українці заслуговують на спокій та припинення війни, яке не залишить сумнівів у тому, хто переміг. Час компромісів минув. Все закінчено з того часу, як Росія почала бомбардувати наші міста", - заявив президент у Бундестазі.

Зеленський порівняв падіння російського диктатора Володимира Путіна із падінням Берлінської стіни. За словами глави держави, за рік-два до цього ніхто не очікував, що так станеться.

"За рік чи два до падіння Берлінської стіни ніхто не міг очікувати її падіння. Сьогодні навряд чи хтось очікує, що Путін зникне, але ми зробимо це разом", - додав Зеленський.

Слова Зеленського депутати зустріли оваціями, однак представники "Альтернативи для Німеччини" та "Альянсу Сари Вагенкнехт" бойкотували виступ президента. 

Шольц закликав посилити ППО України

На конференції з відновлення України канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав посилити підтримку української ППО. Україні, за його словами, потрібно більше зброї та боєприпасів.

"Найкраща реконструкція — це та, яка не має відбуватися", — сказав політик СДПН у своїй вступній промові. 

"Протиповітряна оборона — це відповідь на все", — заявив Зеленський.

На думку глави держави, Україні потрібні щонайменше ще сім систем ППО Patriot. Така кількість дозволить ефективно захистити країну від атак Росії.

На конференції з відновлення України близько 2000 учасників з понад 60 країн обговорювали майбутню підтримку України. Це не донорська конференція, щоб збирати гроші на реконструкцію. Натомість йдеться про об’єднання відповідних політиків, бізнесу, громадянського суспільства та міжнародних організацій.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Берлін дав добро на удари німецькою зброєю по території РФ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.