"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Берлін зумів адаптуватися до війни
Німеччина стала однією із тих країн, які найвиваженіше підійшли до питання дозволу Україні на удари по території Росії. Берлін ретельно продумував своє рішення, зважував кожну деталь, остерігаючись небажаних наслідків, і, зрештою, наважився на безпрецедентний крок - після довгих дискусій уряд ФРН дозволив українцям завдавати удари у відповідь на атаки у прифронтових ділянках України, зокрема на Харківщині. Берлін вважає, що так буде правильно, і дозволяє гатити по окупантах РФ німецькою зброєю. Німецькі депутати задоволені, дозвіл уряду на удари вітає навіть опозиція, а рішучіть щодо підтримки Києва лише зростає.
Рішення Німеччини тривалий час залишалося консервативним, канцлер ФРН Олаф Шольц раз у раз категорично відмовляв Києву на прохання надати далекобійну зброю, а тим паче - бити нею по РФ. Однак, як вода точить камінь, так і німецькі депутати "підточили" затяте "ні" по відношенню щодо України. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус визнав, що Берлін довго йшов до консенсусу і, зрештою, німці зважились сказати, як далеко може бити Київ по РФ.
Причиною різкої зміни Пісторіус назвав адаптацію до війни. Саме зміна стратегії ФРН відповідно до ситуації в Україні, змінила і принципову позицію Берліна.
"Це те, що ми завжди робили з початку війни, яку Путін веде проти України. Ми адаптувалися до ситуації, адаптували нашу стратегію у кожному конкретному випадку", — сказав Пісторіус в інтерв'ю ZDF.
Тим часом заступник голови фракції опозиційного Християнсько-демократичного союзу (ХДС) у Бундестазі Йоганн Вадефуль вітає рішення федерального уряду дозволити Україні використовувати зброю, що постачається з Німеччини, проти військових цілей у Росії.
"Це добре і правильно, що федеральний уряд зараз займає лінію підтримки України, якої також дотримуються багато наших союзників і партнерів. Це рішеннязайняло дуже багато часу, але тепер результат має значення, тому що військова ситуація в Україні серйозна", - сказав він.
За словами Вадефуля, згідно з міжнародним правом Україні дозволено атакувати військові цілі в Росії. вона може робити це в рамках своєї оборонної кампанії.
"Недовіра до українського уряду та військових була і є абсолютно недоречною. Тому Україні потрібно дозволити застосовувати зброю по законних військових об’єктах на території Росії. Не можна дозволяти російським військам почуватися в безпеці в межах видимості кордону з Україною", - підкресли він.
Наразі вже 11 країн, які постачають Україні озброєння, дозволили бити по території РФ. Ініціативу підтримали Велика Британія, Франція, Нідерланди, Польща, Швеція, Фінляндія, Чехія, Литва, Латвія, Естонія та Канада.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.