Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Про це повідомили в Мінцифри
Міністерство цифрової трансформації повідомило про спрощення оформлення витягу про несудимість. А також запропонувало приєднуйтись до бета-тесту послуги в Дії. Про це Інформатору Стало відомо з повідомлення міністра цифрової трансформації Михайло Федорів.
“Запускаємо запис на бета-тест одразу двох послуг. Зможете залишити заявку на заміну водійського посвідчення за кілька кліків, а також набагато швидше отримати витяг про несудимість у Дії”, - написав Михайло Федорів.
За словами міністра, ця послуга повертається в застосунок. Тепер, якщо ви змінили прізвище чи загубили водійське, не треба їхати в сервісний центр МВС. Можна замовляти новий документ у Дії. Федорів нагадав, що зараз можна взагалі не отримувати пластикове посвідчення, а користуватися лише цифровим.
Витяг про несудимість — один з найпопулярніших документів. Щорічно його отримують близько 1 млн українців. Цей документ може знадобитись у різних життєвих ситуаціях: оформленні на роботу, при виїзді за кордон, усиновленні тощо. Мінцифра автоматизує весь процес отримання документа.
Замість сервісних центрів МВС та папірців — кілька кліків у Дії. Уся інформація підтягнеться автоматично, якщо дані в реєстрах, і документ можна буде отримати за 1 хвилину.
Долучитися до бета-тесту може особа, що:
Для приєднання до бета-тестування варто перейти в чатбот та зареєструватися.
Дія (скорочення від «Держава і я») — мобільний застосунок, вебпортал і бренд цифрової держави в Україні, розроблений Міністерством цифрової трансформації України. Дію було вперше презентовано у 2019 році й офіційно запущено у 2020 році.
Застосунок дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії при отриманні банківських чи поштових послуг, заселенні в готель і в інших життєвих ситуаціях. Також через Дію (застосунок і/або портал) можна отримати такі державні послуги як єМалятко (комплексна послуга при народженні дитини), зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100 % державних послуг у Дію.
Раніше Інформатор повідомляв, як працює “Дія” за відсутності електрики та інтернету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.