"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Російський виробник ракет завозить компоненти для виготовлення снарядів через російські компанії, які ще не потрапили під санкції ЄС
Виробник ракет "Кинджал" та "Іскандер" досі отримує необхідні компоненти з Європи. Йому в цьому допомагають компанії, які ще не потрапили під санкції ЄС та можуть легко імпортувати товари з Польщі, Німеччини, Литви, Латвії, Бельгії та Великобританії. Росія таким чином вже отримала мікросхеми, токарні верстати та інше обладнання.
Про це пише The Insider. Зазначається, що "Іскандери" та "Кинджали" виробляє корпорація "Конструкторське бюро машинобудування" (АТ "НВК "КБМ") з Коломни. Вона входить до холдингу "Високоточні комплекси" держкорпорації "Ростех". Очолює КБМ Сергій Пітіков. Йому 64 роки, майже все життя він працював на бюро.
Як з'ясував The Insider, дочка та онуки головного російського виробника ракет живуть у Швеції, яка зараз вступає до НАТО. На Заході у Сергія Пітікова не лише сім'я, а й постачальники: звідти підрядники виробника "Кинджалів" одержують необхідні для виробництва компоненти.
Видання з'ясувало, що московська компанія "ЕТС Електронікс", створена у 2021 році, ввозить мікросхеми американських виробників через китайську компанію ETC Electronics Limited. Ці компоненти використовуються в "Кинджалах".
Завозять необхідні для виробництва "Кинджалів" товари й з Європи. Так, згідно з сайтом держзакупівель, камери тепла та холоду виробництва "Espec" "Конструкторське бюро машинобудування" отримує від московського ТОВ "Остек-Тест". Ця фірма навіть під час війни продовжила імпортувати обладнання "Espec" із Польщі.
"Відправником була компанія Intertrans Sp. z o.o. з міста Седльце (польська влада вже звернула на неї увагу)", - йдеться в матеріалі.
Особливо багато постачань для виробництва ракет йде з Німеччини. Так, звідти росія отримала, зокрема, токарні верстати, інтегральні мікросхеми, котушки та стрічки для захисного пакування електронних компонентів.
Засвітилися у постачаннях й інші країни Європи. Наприклад, російська фірма "Сонатек" пропонує виробникам ракет "сучасне вимірювальне та металообробне обладнання від провідних світових виробників":
Раніше у Головному управлінні розвідки Міноборони України заявляли, що росія намагається відновити та наростити виробництво озброєння, щоб вийти та довоєнний рівень. План рф на 2024 рік - виготовити 2,1 млн боєприпасів.
Представник ГУР Вадим Скібіцький наголошував, що розвідка України дуже пильно стежить за виробництвом будь-якого критичного насамперед так званого "високоточного" озброєння рф, дронів та інших видів озброєння. Країні-терористці вдається завозити необхідні компоненти, навіть попри санкції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.