Головна
Україна
Політика
19:29, 11 Вересня
Информатор UA

Интро

У тимчасово захопленому росіянами Мелітополі колаборанти вже починають посилено боятись. Вони вирізають кущі та дерева поблизу своїх будинків. Все через побоювання, що там можуть ховатись партизани.  Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор.  Він зазначив, що прихильники росії вирізають кущі та дерева поблизу своїх будинків, бо бояться, що там можуть ховатись партизани та сили опору. "Інший факт - після вдалих дій наших партизан та ЗСУ колаборанти масово виходять на зв'язок з СБУ та владою. Вони не хочуть співпрацювати з окупантами, вони це зрозуміли, коли їх перестали випускати в Крим за фейковими паспортами", - наголосив Федоров. Він додав, що 11 вересня мав відбутись псевдореферендум на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, але після кількох вибухів у штабах путінської "єдиної росії" його скасували. Ситуація в Мелітополі  На початку вересня окупанти анонсували провокації у місті. Рашисти кажуть про начебто "заплановані удари ЗСУ". Разом із цим, навчальний процес в місцевих школах проходить в оточенні російських військових, які розміщуються просто поруч із будівлями закладів освіти або просто в них.  Нагадаємо, що у Маріуполі під завалами будинків досі знаходяться тіла людей: окупанти ігнорують. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Вирізають кущі та дерева: у Мелітополі колаборанти бояться партизанів біля своїх будинків

Читать на русском

Прихильники росії вже не дуже хочуть співпрацювати з владою окупантів

Читать на русском
Вирізають кущі та дерева: у Мелітополі колаборанти бояться партизанів біля своїх будинків

Прихильники росії вже не дуже хочуть співпрацювати з владою окупантів

У тимчасово захопленому росіянами Мелітополі колаборанти вже починають посилено боятись. Вони вирізають кущі та дерева поблизу своїх будинків. Все через побоювання, що там можуть ховатись партизани. 

Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор. 

Він зазначив, що прихильники росії вирізають кущі та дерева поблизу своїх будинків, бо бояться, що там можуть ховатись партизани та сили опору.

"Інший факт - після вдалих дій наших партизан та ЗСУ колаборанти масово виходять на зв'язок з СБУ та владою. Вони не хочуть співпрацювати з окупантами, вони це зрозуміли, коли їх перестали випускати в Крим за фейковими паспортами", - наголосив Федоров.

Він додав, що 11 вересня мав відбутись псевдореферендум на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, але після кількох вибухів у штабах путінської "єдиної росії" його скасували.

Ситуація в Мелітополі 

На початку вересня окупанти анонсували провокації у місті. Рашисти кажуть про начебто "заплановані удари ЗСУ". Разом із цим, навчальний процес в місцевих школах проходить в оточенні російських військових, які розміщуються просто поруч із будівлями закладів освіти або просто в них. 

Нагадаємо, що у Маріуполі під завалами будинків досі знаходяться тіла людей: окупанти ігнорують.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.