Головна
Україна
14:10, 4 Вересня
Информатор UA

Интро

Жителі Маріуполя продовжують знаходити на місцях нерозібраних завалів залишки людських тіл. Частину з них уже розтягнули собаки. Місцеві окупанти вперто ігнорують всі вимоги розібрати завали та дістати тіла людей.  Про жахливу ситуацію в місті розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він оприлюднив кадри з Лівобережжя на Морському бульварі. Тут окупанти не дуже квапилися навіть докази власних злочинів прибирати – місцями завали будинків ніхто не чіпав. Проблема в тому, що під ними й досі залишаються тіла місцевих цивільних. Частину їх розтягнули та об’їли собаки. Тільки сусіди будинку, з якого записані кадри нижче, нарахували там приблизно 4-6 трупів.  «Окупаційна влада не реагує, роблячи вигляд, що нічого не відбувається. Штампуючи картинки “відновлення”. В сусідніх будинках, до речі, досі мешкають люди. В таких самих руїнах. Без шансу на нормальне життя. Лють. Просто Лють», – зазначив Петро Андрющенко.  Через бездіяльність окупантів неможливо навіть сказати – чи ті люди загинули ще під час обвалу, чи може вони ще були живі, але просто померли під руїнами. Ще одна демонстрація того, що собою представляє «рускій мір».  Крім цього, у Приморському районі міста знову почалася масштабна пожежа. Цього разу через вибух балону з газом. Місцеві «рятувальники» від окупантів нічого не зробили, тож родина маріупольців втратила будинок повністю. «В цілому місто на сьогодні перетворено на потенційну вибухівку. Аби піти з вулиць, люди масово облаштують пічки на газових балонах. Без будь якого дотримання заходів безпеки. Просто це неможливо в умовах Маріуполя. Пожежа за пожежею. Враховуючи, що за цим ніхто не слідкує, лише наживається на заправці балонів (не новина що знов ниточки тягнуться до Іващенка та Фтіца) небезпека зростає щодня», – пише Петро Андрющенко.  Він також додав, що в найближчий час таких проблем може стати тільки більше. Справа в тому, що рашисти планують запускати газопостачання. При цьому, перевірку труб чи будь-чого ніхто не проводив. Місцевим наказали самим усе перевіряти та ремонтувати, якщо щось не так. Звичайно, про залучення експертів мова не йде – їх просто немає. Коли пустять газ – це може перетворитися на катастрофу.  Нагадаємо, що в Маріуполі окупанти зупинили ексгумацію тіл, активізували мародерство у місцевих та почали активно прибирати докази їхніх злочинів у Маріуполі.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Маріуполі під завалами будинків досі знаходяться тіла людей: окупанти ігнорують

Читать на русском

Місцеві жителі вимушені спостерігати за цим жахом

Читать на русском
У Маріуполі під завалами будинків досі знаходяться тіла людей: окупанти ігнорують

Місцеві жителі вимушені спостерігати за цим жахом

Жителі Маріуполя продовжують знаходити на місцях нерозібраних завалів залишки людських тіл. Частину з них уже розтягнули собаки. Місцеві окупанти вперто ігнорують всі вимоги розібрати завали та дістати тіла людей. 

Про жахливу ситуацію в місті розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він оприлюднив кадри з Лівобережжя на Морському бульварі. Тут окупанти не дуже квапилися навіть докази власних злочинів прибирати – місцями завали будинків ніхто не чіпав.

Проблема в тому, що під ними й досі залишаються тіла місцевих цивільних. Частину їх розтягнули та об’їли собаки. Тільки сусіди будинку, з якого записані кадри нижче, нарахували там приблизно 4-6 трупів. 

«Окупаційна влада не реагує, роблячи вигляд, що нічого не відбувається. Штампуючи картинки “відновлення”. В сусідніх будинках, до речі, досі мешкають люди. В таких самих руїнах. Без шансу на нормальне життя. Лють. Просто Лють», – зазначив Петро Андрющенко. 

Через бездіяльність окупантів неможливо навіть сказати – чи ті люди загинули ще під час обвалу, чи може вони ще були живі, але просто померли під руїнами. Ще одна демонстрація того, що собою представляє «рускій мір». 

Крім цього, у Приморському районі міста знову почалася масштабна пожежа. Цього разу через вибух балону з газом. Місцеві «рятувальники» від окупантів нічого не зробили, тож родина маріупольців втратила будинок повністю.

«В цілому місто на сьогодні перетворено на потенційну вибухівку. Аби піти з вулиць, люди масово облаштують пічки на газових балонах. Без будь якого дотримання заходів безпеки. Просто це неможливо в умовах Маріуполя. Пожежа за пожежею. Враховуючи, що за цим ніхто не слідкує, лише наживається на заправці балонів (не новина що знов ниточки тягнуться до Іващенка та Фтіца) небезпека зростає щодня», – пише Петро Андрющенко. 

Він також додав, що в найближчий час таких проблем може стати тільки більше. Справа в тому, що рашисти планують запускати газопостачання. При цьому, перевірку труб чи будь-чого ніхто не проводив. Місцевим наказали самим усе перевіряти та ремонтувати, якщо щось не так. Звичайно, про залучення експертів мова не йде – їх просто немає. Коли пустять газ – це може перетворитися на катастрофу. 

Нагадаємо, що в Маріуполі окупанти зупинили ексгумацію тіл, активізували мародерство у місцевих та почали активно прибирати докази їхніх злочинів у Маріуполі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.