Головна
Україна
Події
13:53, 18 Серпня
Информатор UA

Интро

Навчальний процес у школах з 1 вересня в умовах війни росії проти України організують за чотирма моделями. Їх розробили фахівці Міністерства освіти і науки. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає Інформатор. Як навчатимуться школярі з 1 вересня В основу моделей навчання покладені чотири можливі локації учнів: учасники освітнього процесу знаходяться або повернулися на території, істотно віддаленні від зони бойових дій, учасники освітнього процесу є переселенцями,  учасники освітнього процесу знаходяться у зоні бойових дій або на тимчасово окупованих територіях, учасники освітнього процесу тимчасово знаходяться за кордоном. Скріншот Для двох категорій учнів (тих, які перебувають на безпечних територіях без зміни місця проживання, і тих, хто є переселенцями) пропонуються наступні форми навчання: очна форма (однозмінна, двозмінна з урахуванням місткості укриття та рішенні військово-цивільної адміністрації), дистанційна форма (у закладах світи, де вони навчаються за рішенням ВЦА та адміністрації закладу освіти, сімейна (домашня) форма навчання (за рішенням та вибором батьків), змішана форма навчання (очна з використанням технологій дистанційного навчання), екстернат (у визначених закладах освіти та за рішенням батьків). Скріншот Такі ж форми (окрім змішаної) МОН пропонує і для учнів, які знаходяться за кордоном. А для школярів, які зараз є на тимчасово захоплених територіях або перебувають у зоні бойових дій пропонують такі форми навчання: дистанційна або екстернат за дистанційною формою, сімейна, екстернат. Нагадаємо, в Україні змінили навчальну програму. Крім того, в укриттях шкіл, дитсадочків та університетів з'явиться Wi-Fі.  Також Інформатор писав, яку форму навчання обрали батьки для своїх дітей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні буде чотири моделі навчання школярів

Читать на русском

Освітній процес у 2022/2023 навчальному році розпочнеться 1 вересня і триватиме до 30 червня

Читать на русском
В Україні буде чотири моделі навчання школярів

Освітній процес у 2022/2023 навчальному році розпочнеться 1 вересня і триватиме до 30 червня

Навчальний процес у школах з 1 вересня в умовах війни росії проти України організують за чотирма моделями. Їх розробили фахівці Міністерства освіти і науки.

Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає Інформатор.

Як навчатимуться школярі з 1 вересня

В основу моделей навчання покладені чотири можливі локації учнів:

 • учасники освітнього процесу знаходяться або повернулися на території, істотно віддаленні від зони бойових дій,
 • учасники освітнього процесу є переселенцями, 
 • учасники освітнього процесу знаходяться у зоні бойових дій або на тимчасово окупованих територіях,
 • учасники освітнього процесу тимчасово знаходяться за кордоном.

Скріншот

Для двох категорій учнів (тих, які перебувають на безпечних територіях без зміни місця проживання, і тих, хто є переселенцями) пропонуються наступні форми навчання:

 • очна форма (однозмінна, двозмінна з урахуванням місткості укриття та рішенні військово-цивільної адміністрації),
 • дистанційна форма (у закладах світи, де вони навчаються за рішенням ВЦА та адміністрації закладу освіти,
 • сімейна (домашня) форма навчання (за рішенням та вибором батьків),
 • змішана форма навчання (очна з використанням технологій дистанційного навчання),
 • екстернат (у визначених закладах освіти та за рішенням батьків).

Скріншот

Такі ж форми (окрім змішаної) МОН пропонує і для учнів, які знаходяться за кордоном. А для школярів, які зараз є на тимчасово захоплених територіях або перебувають у зоні бойових дій пропонують такі форми навчання:

 • дистанційна або екстернат за дистанційною формою,
 • сімейна,
 • екстернат.


Нагадаємо, в Україні змінили навчальну програму. Крім того, в укриттях шкіл, дитсадочків та університетів з'явиться Wi-Fі. 

Також Інформатор писав, яку форму навчання обрали батьки для своїх дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.