Вінничанин навішав на себе відразу чотири гаджети і пішов здавати на права: фото

Хитрий чоловік підозріло ворушився, це зацікавило адміністратора сервісного центру

Сервісний центр МВС, затриманий чоловік, адміністратор
Чоловік хотів пройти тест за допомогою технологічних пристроїв. Фото: Сервісні центри МВС

У сервісному центрі МВС Вінниці водій схитрував під час складання теоретичного іспиту. Він прикріпив до себе чотири пристрої, які нібито мали допомогти відповідати на питання. Проте адміністратор побачив, що чоловік підозріло ворушиться. Порушника було викрито та затримано. 

Про це повідомили Сервісні центри МВС.

"Афера не вдалася. І тепер хлопець готує пояснення для правоохоронців, а не готується до практичного іспиту", – написали у МВС.

Під час складання іспиту за комп'ютером чоловік підозріло рухав руками. Це помітив адміністратор центру та підійшов до ближче чоловіка. Далі він побачив, що хлопець використовує різноманітні технологічні пристрої для складання теорії. Він причепив до себе мікрокамеру, мікрофон та павербанк, а у вухо - мікронавушник. 

Затриманий чоловік
Пристрої, які використав чоловік

Порушника було затримано. Тепер він готує пояснення для правоохоронців. До практичного іспиту його не допустили. 

Затриманий чоловік
Затриманий пояснює свій вчинок

Отримання прав в Україні

Руслан Стефанчук повідомляв, що Верховна Рада на засіданні 13 липня прийняла законопроєкт №7354. Він дозволяє вчити теоретичну частину іспиту на отримання водійських прав самостійно. Ті хто вчить правила дорожнього руху самостійно будуть допускатися до теоретичного іспиту на рівних правах із курсантами автошкіл. Також було додано в Кодекс України про адміністративні правопорушення дві нові статті:

  • порушення порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів (карається штрафом від 500 до 800 неоподатковуваних мінімумів, тобто 8500 – 13 600 грн);
  • порушення порядку державної акредитації автошкіл та приймання іспитів (карається штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів, тобто 8500 – 17 000 грн; а для працівників МВС – від 1000 до 3000 мінімумів, тобто 17 000 – 51 000 грн).

Також зазначалось, що з 1 червня у Львівській, Київській, Вінницькій та Одеській областях триває пілотний проєкт із забезпечення прозорих умов складання іспитів у сервісних центрах МВС. У класах для складання теорії, а також в автівках сервісних центрів МВС для складання практики, тепер встановлено більше камер спостереження, які не залишають сліпих зон. Відповідно процеси складання іспитів тепер повністю моніторяться.

Навчатись аби отримати права можна й в автошколах. У них можуть розповісти теорію онлайн. І це зазвичай дешевше, ніж офлайн. Вартість навчання в різних областях коштує по різному від 4 до 7 тис. грн. Практична частина ділиться на кілька курсів: мінімальний (20 занять по годині), базовий (30 занять) та стандартний (40 занять). Стандартний курс - 40 занять.

У київських автошколах в стандартних пакетах входить 40 годин практики. В регіонах це, як правило, набагато менше годин. Регіонально автошколи пропонують малу кількість занять по 10, 15 чи 20 годин. За більшу кількість занять треба доплачувати: або окремо (400 грн за год), або брати два пакети практики по 20 год. Також зазначалась і вартість отримання прав, якщо вчитись в автошколі. 

Вартість навчання в автошколах
Вартість навчання в автошколах

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube