"Він не боїться країн НАТО": Зеленський сказав, яким країнам Європи загрожує війна проти Росії

Читать на русском

Якщо Путіну дати виграти в Україні, наступними стануть східні країни НАТО

Читать на русском
Володимир Зеленський
Путін одержимий відновленням СРСР

Якщо Путіну дати виграти в Україні, наступними стануть східні країни НАТО

Війна не закінчиться, якщо Україна не встоїть перед натиском російських терористів. Російський диктатор Володимир Путін піде далі, та нападе на НАТО. Спочатку він спробує захопити країни Балтії, потім настане черга Польщі та частини Німеччини, на яку Путін має власні плани.

Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу NBC News нагадав про одержимість Путіна відновленням СРСР. Російський диктатор буде "збирати додому" усі колишні радянські республіки та радянських васалів з соцблоку й це стане буквально справою часу, якщо дати Путіну перемогти в Україні.

"Якщо Україна не вистоїть, то Путін точно вторгнеться в Балтійські держави. Чому? Не через те, що є якась ідея або стратегія. Путін хоче повернути вплив Радянського Союзу… В НАТО вони (країни колишнього СРСР) або не в НАТО — його це не цікавить. Він не боїться країн НАТО. Після Балтійських держав під ударом будуть і Польща, і частина Німеччини", – зазначив президент.

Раніше Зеленський підтвердив, що російським терористам поставлено завдання захопити місто Часів Яр до 9 травня – російського "дня побєди". Тепер росіяни будуть класти своїх солдатів тисячами, аби тільки виконати наказ. Втім, це добре укладається в стратегію України – окупанти повинні щодня зазнавати втрат та страждати.

Проте у битві за Часів Яр велике значення має своєчасна допомога від партнерів. Україна сподівається, що Сполучені Штати не будуть розтягувати надання військової допомоги на півроку, інакше Україні буде важко оборонятися.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.