«Вільярреал» став переможцем Ліги Європи, обігравши у фіналі «Манчестер Юнайтед»

Володар трофею визначився в серії пенальті.

«Вільярреал» вперше в історії виграв європейський кубок. Тренер іспанського клубу Унаї Емері в четвертий раз у тренерській кар'єрі став переможцем Ліги Європи.

Про події в фінальному матчі Ліги Європи повідомляє Інформатор .

У середу, 26 травня, в Гданську (Польща) відбувся фінал Ліги Європи сезону 2020/21. У вирішальному матчі турніру зійшлися «Вільярреал» і «Манчестер Юнайтед». Іспанці раніше ні коли не грали у фіналах єврокубків. Однак в рукаві «Вільярреалу» перебував козир - головний тренер команди Унаї Емері. Спеціаліст свого часу тричі вигравав Лігу Європи з «Севільєю» і явно був не проти повторити успіх.

Команди грали в таких складах:

Вілярреал:  Рульі, Фойт, Альбіоль, Пау Торрес, Педраса, Парехо, Капуе, Трігерос, Морено, Бакка, Піно.

Запасні: Асенхо, Перес, Фунес Морі, Раба, Еступіньян, Алькасер, Морено, Коклен, Пенья, Хауме Коста, Мій Гомес, Ніньо.

Манчестер Юнайтед: де Хеа, Шоу, Байї, Лінделеф, Ван-Біссака, Мактоміней, Погба, Решфорд, Бруну Фернандеш, Грінвуд, Кавані.

Запасні: Грант, Хендерсон, Магуйар, Мата, Фред, Діалло, Джеймс, Алекс Теллес, Матіч, Б.Уильямсу, ван де Бек, Туанзебе.

«Манчестер Юнайтед» заволодів м'ячем і провів ряд атак. Гравці «Вільярреала» всіма способами намагалися збити темп і уповільнити гру. Фойт невдало впав і, врізавшись в суперника, розбив ніс, проте продовжив грати. На 20-й хвилині Шоу отримав передачу від Грінвуда з правого флангу і пробив поруч з дальньою стійкою воріт «Вільярреалу». Іспанці відповіли ударом Пау Торреса над поперечиною.

На 29-й хвилині «Вільярреал» відкрив рахунок в матчі. Парехо зі стандарту навісив у штрафну, а Морено, випередивши захисників, переправив м'яч в сітку. Іспанці знову пішли в оборону. «Манчестер Юнайтед» продовжував контролювати м'яч, але воротам суперника не погрожував. Гравці «Вільярреала» перекривали всі можливі шляхи для розвитку атак і тримали «Манчестер Юнайтед» далеко від своїх воріт. І тільки в компенсований до першого тайму час англійський клуб міг зрівняти рахунок. Альбіоль, перехоплюючи простріл Грінвуда з правого флангу, ледь не зрізав м'яч у свої ворота, але Рульі виявився в потрібному місці і загрозу ліквідував.

На початку другого тайму «Вільярреал» міг забити вдруге. Після рикошету від Байї м'яч опинився у воротарському, але Бакка такого відскоку не очікував і махнув ногою повз м'яча. На 55-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зрівняв рахунок. Після подачі кутового з лівого флангу і виносу від захисників м'яч знову повернувся в штрафну «Вільярреала». Кавані виявився спритнішим гравців оборони, уникнув офсайду і відправив м'яч у сітку.

На 71-й хвилині Шоу замість  удару, який  напрошувався зробив силову подачу, а Кавані головою пробив у захисника «Вільярреала». Команди стали грати обережніше, не кидаючи в атаку великі сили. Тренер «Вільярреалу» провів всі 5 замін, з прицілом на  додатковий час, а «Манчестер Юнайтед» продовжував грати стартовим складом.

В овертаймі картина гри не змінилася, ось тільки моментів стало ще менше. Тільки на 100-й хвилині тренер «Манчестер Юнайтед», легендарний у минулому футболіст Уле Гуннар Сульшер, провів першу заміну, випустивши на поле Фреда. Додатковий час завершився без забитих м'ячів і все вирішувалося в серії післяматчевих пенальті.

«Вільярреал» почав серію точним ударом Жерара Морено. Команди били без промахів, незважаючи на те, що воротарі кілька разів могли відбити удари. Гравці реалізували по 5 ударів, і далі пішла гра до першого промаху. Забили команди і наступні п'ять ударів. Дійшла черга до воротарів. Рульі свій пенальті забив, а потім відбив удар де Хеа і приніс «Вільярреалу» перемогу в фіналі.

• Вільярреал - Манчестер Юнайтед 1: 1 (Морено, 29 - Кавані, 55), (11:10) по пенальті.

Ліга Європи отримала свого переможця, а 29 травня відбудеться фінал Ліги чемпіонів. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про хід контрольного матчу Україна -Бахрейн,про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні,а також про матч півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут