Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Глава МЗС запевнив, що для України Молдова була, є і залишається другом
Глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з молдавським колегою Ауреліу Чоко запевнив, що Україна не причетна до ситуації з викраденням судді Миколи Чауса. Він запропонував створити спільну робочу групу з цього питання.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр МЗС .
За словами Кулеби, українські поліцейські очікували екстрадиції Чауса після позитивного для України завершення судового розгляду скарги судді на відмову надати йому притулок.
"Україна не причетна до нинішньої ситуації з Миколою Чаусом, а для встановлення всіх її обставин, зокрема місця перебування колишнього судді, пропонує Молдові створити спільну робочу групу", - заявив Кулеба.
Дипломат запевнив, що для України Молдова була, є і залишається другом.
"Українська сторона переконана, що ситуацію намагаються використати на свою користь сили, які не зацікавлені у подальшому поглибленні українсько-молдавської співпраці", - зазначив Кулеба.
Відзначимо, що 3 квітня група озброєних чоловіків викрала екс-суддю Миколу Чауcа в центрі Кишинева. Чаус був оголошений в міжнародний розшук в листопаді 2016 року з метою арешту і подальшої екстрадицією до України. Його підозрюють в отриманні 150 тис. доларів хабара, який він заховав в скляній банці.
Суддя скористався суддівської недоторканністю і уникнув арешту, а потім втік з України до Молдови і здався молдавським поліцейським, попросивши притулку.
Нагадаємо, президент Молдови Санду відреагувала на викрадення українського судді Чауса. Крім того, Зеленський і Санду зустрілися в Києві,це її перший візит після обрання президентом Молдови.
Також Інформатор писав, що Санду констатувала, що україно-молдавський діалог на рівні президентів в останні роки був припинений.