Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В ГУР кажуть, що жодних поставлених завдань ракетний терор не виконав ні взимку, ні зараз
Російські загарбники раніше під час масованих атак могли випустити по Україні близько 100 ракет. Зараз ця цифра скоротилася до 10-20. Хоч росіяни й продовжують виготовляти ракети, відновити запаси в тій кількості, що була до 24 лютого 2022 року, їм не вдається.
Про це в ефірі каналу Ісландія повідомив речник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов. За його словами, тільки-но вироблені ракети окупанти одразу ж запускають по Україні, а запаси вони взагалі накопичити не можуть.
"Якщо не помиляюсь, одночасно був удар 120 ракет по Україні... Те, що вони за місяць виробляють, ми бачимо паузу, і вони одразу використовують усе по Україні. Відновити ракетний запас до періоду повномасштабного вторгнення вони не можуть", - каже представник ГУР.
Юсов зазначив, що Кремль висуває справедливі претензії до російського генерала Сергія Суровікіна. Бо, мовляв, на що росія витратила цей ракетний потенціал, і що в результаті здобула. При цьому, в Україні досі недостатньо систем ППО, і це проблема.
"Так, для нас зберігається проблема - Україна велика за територією, і засобів протиповітряної і протиракетної оборони в нас досі недостатньо. Але жодних поставлених завдань цей ракетний терор не виконав ні взимку, ні зараз", - резюмував Юсов.
Під час ракетної атаки в ніч на 27 серпня російські окупанти вдались до складних схем маневрування ракетами. Ймовірно, так загарбники вишукували безпечні маршрути, якими будуть користуватися під час майбутніх атак. Про це в ефірі телемарафону заявила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.
"Ми спостерігали дуже складну схему маневрів, ймовірно, вони вишукували варіанти прокладання безпечних маршрутів для майбутніх атак", - розповіла Гуменюк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.