Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Тіло політика знайшли поруч із відкритим порожнім сейфом
Голову Придністровської комуністичної партії Олега Харжана вбили у його будинку. Проросійський політик активно критикував місцевих колаборантів та виступав за поліпшення відносин з росією. Він був неодноразово судимим.
Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на комуністів росії.
"Отримали повідомлення про вбивство лідера Придністровської компартії та ексдепутата Верховної ради Придністров'я Олега Хоржана. Подробиці з'ясовують", - повідомила пресслужба КПРФ.
Придністровське міністерство внутрішніх справ вже повідомило, що тіло політика знайшли поруч із відкритим порожнім сейфом. Хоржана зарізали ножем.
Комуністу Хоржану було 47 років. Він був "депутатом парламенту" невизнаного Придністров'я з 2010 до 2019 року. У серпні 2018 року суд засудив його до 4,5 років років позбавлення волі у кримінальній справі про застосування насильства щодо представника влади. І це було не єдине ув’язнення. Він відомий своєю критикою на адресу влади Придністров'я і підтримкою росії. Востаннє вийшов на свободу в грудні 2022 року.
Інформатор раніше писав, що на тлі звинувачень у спробі перевороту в Молдові Кремль намагається перекласти відповідальність за дестабілізацію країни на Україну. Окупаційна влада Придністров’я намагається звинуватити українське керівництво у підготовці диверсій в цьому утворенні. В Молдові усе заперечують.
Арсенал в придністровському селі Колбасна налічує понад 20 тисяч тонн боєприпасів, які залишилися в ньому як спадок від 14-ї армії СРСР. Вона була розквартирована в регіоні свого часу. Частково на ці ж склади на початку 1990-х років вивозили снаряди з країн Східного блоку.
Вибухівка лежить на цих складах понад 30 років і потребує утилізації. Вивозити їх куди-небудь небезпечно. Діалог про це Москва з Кишиневом ведуть понад 25 років, відколи закінчилася війна на Дністрі. Між Молдовою та Придністров’ям існує переговорний формат, створений для врегулювання наслідків конфлікту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.