Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Розкрасти гроші депутат намагався під виглядом матеріальної допомоги
12 вересня НАБУ разом із САП викрили депутата Полтавської обласної ради на розкраданні коштів. Здійснив він це у змові з двома особами, серед яких - його двоюрідна сестра. Саме їй він начебто виділив грошову допомогу на лікування у розмірі 100 тисяч гривень з бюджету регіону.
Про це повідомило Національне антикорупційне бюро України у своїх соцмережах. Встановлено, що викрадені посадовцем гроші передбачалися на виплати громадянам в якості грошової допомоги на лікування.
За даними слідства, розкрадання сталося в грудні 2022 року. Тоді депутат Полтавської облради помітив, що до кінця року в нього залишалося 200 тисяч гривень в бюджеті для надання матеріальної допомоги місцевим на лікування. Він вирішив заволодіти половиною цих коштів.
Варто зазначити, що така допомога мала надаватися тільки особам, що потребували лікування та перебували в скрутному становищі. До такої категорії не належить його двоюрідна сестра, якій в підсумку він і призначив 100 тисяч гривень виплати. Гроші хотіли в підсумку просто поділити.
Дії депутата класифікували за ч. 4 ст. 191 ККУ (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Разом із ним за участь у схемі підозри отримали його сестра та консультант відділу з питань забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Полтавської обласної ради. Слідство стверджує, що остання надала депутату “поради” щодо потенційних отримувачів допомоги з-поміж його оточення.
Для отримання виплати сестра депутата надала підроблену виписку про наявністю у неї хвороби, яка підпадає під виплату. Зазначається, що згодом після того, як 100 тисяч гривень надійшли на її рахунок, кошти арештували. Триває досудове розслідування справи.
На Чернігівщині нещодавно отримав вирок чоловік за привласнення благодійних пожертв. Його відправили у в’язницю на чотири роки з конфіскацією майна. Також йому заборонено займатися діяльністю, що пов’язана з гуманітарною допомогою. Встановлено, що вони зібрали загалом 1 млн 800 тисяч гривень, перевели їх у готівку та частину коштів привласнили.
Крім цього, поліція нещодавно оголосила в розшук депутата сільради на Прикарпатті. 33-річний Дмитро Шкаврітко підозрюється в шахрайстві та відмиванні державних коштів. Загалом його звинувачують в крадіжці 1,5 млн гривень. Слідство зазначає, що він вносив недостовірні дані у відомість про виплати заробітної плати працівникам Лисецького ліцею. Тривалий час частину зарплат він просто перераховував на картки собі та ще двом учасникам схеми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.