Ця пісня була написана ще кілька років тому для альбому «Любов на Любов», але весь цей час артист не наважувався її випустити. «Звикли» — про стосунки, в яких люди давно тримаються не за кохання, а за саму звичку бути поруч. Про моменти, коли боляче, але піти ще важче.
В якості альтернативного квитка на фестиваль можна пред'явити мішок неорганічного сміття
Вхід на фестиваль «Фантазери» можна буде оплатити сміттям, зібраним з річки Чорна Тиса. Фестиваль сучасного мистецтва, електронної музики і екотуризму відбудеться на Драгобраті 9-11 липня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу фестивалю.
«Цього року діє унікальна опція - в якості альтернативного квитка на заходи фестивалю можливо пред'явити мішок неорганічного сміття, зібраного з берегів і з водойм річки Чорна Тиса», - йдеться у повідомленні.
До слова, мета цього фестивалю - сприяти децентралізації культури і захисту екосистеми Карпат, його заснували у 2017 році.
Нагадаємо, на Закарпатті в басейні річки Тиса знайшли 42 незаконні звалища.
Крім того, Держекоінспекція виявила понад 40 несанкціонованих звалищ вздовж транскордонних річок .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .