"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ворожі активи мають слугувати на користь нашій державі
Верховна Рада Україна повідомила, що на найближчому засіданні розгляне питання про проведення націоналізації за особливою процедурою російських активів в Україні. Серед іншого під цей процес підпадає і відома парфумерна мережа Brocard. Також націоналізують і підприємство «Енергомашспецсталь».
Про все це повідомила заступниця голови комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа. За її даними, питання щодо націоналізації цих об’єктів буде винесено на порядок денний. Це потрібно для того, аби якомога швидше російські активи змогли працювати на користь України, та компенсувати нам спричинені ворогом збитки.
Серед іншого, у планах на націоналізацію є такі об’єкти, як «Енергомашспецсталь» у Краматорську, активи якої на 92% належать офшорній кіпрській компанії, що контролюється «Росатомом». Крім цього, мова йде і про відому мережу парфумерії Brocard – вона на 100% знаходиться під контролем офшорної компанії, що в свою чергу підконтрольна міністерству промисловості рашистів.
Примусове відчуження даних об’єктів будуть проводити за особливою процедурою. Провести подібні операції за звичайними правилами доволі складно та довго. Усього планується націоналізувати понад 900 російських компаній, що працюють в Україні.
Рада національної безпеки та оборони 30-го вересня офіційно ухвалила рішення про введення нових пакетів санкцій проти ряду фізичних чи юридичних осіб. Усі вони так чи інакше причетні до розв'язаної війни росії проти України. Також деякі з них працюють прямо на путінський режим.
Також РНБО офіційно ухвалила рішення щодо застосування санкцій до новий обличь «еліти» рф. У списку «тисячі прізвищ та компаній», але конкретних цифр немає. Зокрема, до переліку точно потрапив співвласник «Альфа груп» Михайло Фраідман.
Нагадаємо, що утилізація, а не мобілізація: прикордонники України розповіли, що чекає на росіян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.