Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Дострокове звільнення пропонують в обмін на прочитання книжки
В Україні може з’явитися закон, згідно з яким ув’язнені зможуть скоротити свій термін позбавлення волі завдяки читанню книг. У проєкті пропонують звільняти засуджених завчасно, якщо вони "стали на шлях виправлення за допомогою саморозвитку".
Згідно із законопроєктом №9477, строк тюремного ув’язнення зможуть скоротити в обмін на прочитання книг з переліку, затвердженого Міністерством юстиції України.
Список літератури має складатися з творів, що "сприяють формуванню правильних духовних та моральних цінностей, а також цілей, спрямованих на виправлення".
Кожна прочитана книга дасть змогу засудженому відсидіти у в’язниці на три дні менше необхідного терміну. Для прозорості, процес читання відстежуватимуть в спеціально створеній електронній системі. У ній ув’язнені складатимуть іспит, щоб підтвердити те, що вони прочитали книжки. Проте для пом’якшення існуватиме ліміт — не більш як 10 книжок на рік.
Нині законопроєкт знаходиться на розгляді комітету Верховної Ради з правоохоронної діяльності. Наступним етапом ухвалення стане голосування за документ на сесійному зібранні.
Нагадаємо, в Україні практика “книжкового покарання та схвалення” вважається не новою. Так, наприклад, суддя Малиновського районного суду Одеси Олександр Гарський, у своїх вироках неодноразово зобов'язував обвинувачених читати твори Тараса Шевченка, Івана Франка, Марка Твена та інших.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.