Війна закінчиться у 2025 році. Або її можна буде завершити мирними переговорами, або одна з воюючих сторін буде знищена
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Досконале поєднання – це історія справжнього кохання, яке гармонійно переплітає серця двох людей у нерозривний союз. Ця пісня створена для тих, хто цінує теплоту стосунків і силу єдності.
Це дозволить створити легальний ринок криптовалюти в Україні
Верховна Рада України прийняла законопроєкт «Про віртуальні активи». За нього проголосувало 276 депутатів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт Мінцифри.
Даний законопроєкт дозволить запустити легальний ринок віртуальних активів в Україні, тобто, легалізувати криптовалюти. Ухвалення базового закону галузі є важливою частиною легалізації ринку віртуальних активів в Україні, адже певний правовий статус криптовалют й інших активів надає юридичний захист користувачам і учасникам ринку. Бізнес зможе працювати офіційно й захистити власні віртуальні активи від можливих махінацій. Країна отримає додаткові податкові надходження в бюджет, які будуть платити криптокомпанії. Що очікується в результаті:
"Загальна капіталізація криптоіндустрії перевищила 2 трильйони доларів США. Вражаючий обіг, як для сектора економіки, який існує менш як 10 років. У нас є потенціал зайняти провідні позиції на світовому крипторинку. Україна — одна з лідерів із використання криптовалюти у світі, за даними Chainanalysis. Ми створюємо топову юрисдикцію, де в криптокомпаній будуть прозорі умови взаємовідносин із державою, зручна робота з регулятором і вигідне оподаткування", - розповів Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Закон базується на актуальних стандартах регулювання операцій із віртуальними активами міжнародної групи з протидії відмиванню грошей (ФАТФ). Прийняті норми встановлюють правила для постачальників послуг, пов'язаних з обігом віртуальних активів і сприятимуть детінізації цього ринку. Щоби здійснювати діяльність, пов'язану з обігом віртуальних активів, постачальники послуг повинні будуть розкрити структуру власності для можливості встановлення кінцевих бенефіціарів власників. Такі власники повинні мати бездоганну ділову репутацію, а також ввести внутрішні процедури фінансового моніторингу для запобігання відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом.
"В Україні щоденний обіг віртуальних активів становить 1 млрд грн. Але все це знаходиться в тіні. Через це міжнародні біржі не можуть заходити в Україну. З жодної операції з віртуальними активами не платяться податки. Але завдяки закону це врегулюється. Будуть створені вигідні умови, які дозволять компаніям реєструватися в Україні, а не за кордоном. Бюджету отримувати податки, а підприємцям відчувати себе захищеними. Усього кілька країн у світі легалізували криптоактиви — Німеччина, Люксембург, Сінгапур. Україна буде однією з них", — додав Михайло Федоров.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.