Головна
Україна
Події
13:20, 10 Лютого
Информатор UA

Интро

В Україні за останній рік зросла вартість борщу більш ніж на 30%. Усі інгредієнти подорожчали по-різному — від 5% до 284,4%. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Офіс ефективного регулювання. Порція борщу на чотирьох осіб, приготовлена ​​за традиційним рецептом, коштуватиме 80,92 грн. У порівнянні з лютим 2021 року – 62,06 грн – ціна зросла більш ніж на 30%. Найбільше зросли ціни на овочі. У порівнянні з лютим 2021 року більш ніж удвічі «злетіли» ціни на буряки та моркву і майже вчетверо – ціна капусти. Єдиний овоч, ціна якого виросла несуттєво, – картопля (+5,05%). Також не критично подорожчали свинина (+12,03%) та сметана (+8,78%). Динаміка цін на продукти Нагадаємо, ціни на сир та вершкове масло побили світовий рекорд. Крім того, у додатку «Дія» можуть з'явитися продуктові картки. Також Інформатор писав, наскільки зростуть ціни на продукти у 2022 році. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Вартість борщу в Україні за рік зросла більш ніж на 30%: що подорожчало найбільше

Читать на русском

Інгредієнти борщу подорожчали по-різному

Читать на русском
Вартість борщу в Україні за рік зросла більш ніж на 30%: що подорожчало найбільше

Інгредієнти борщу подорожчали по-різному

В Україні за останній рік зросла вартість борщу більш ніж на 30%. Усі інгредієнти подорожчали по-різному — від 5% до 284,4%.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Офіс ефективного регулювання.

Порція борщу на чотирьох осіб, приготовлена ​​за традиційним рецептом, коштуватиме 80,92 грн. У порівнянні з лютим 2021 року – 62,06 грн – ціна зросла більш ніж на 30%.

Найбільше зросли ціни на овочі. У порівнянні з лютим 2021 року більш ніж удвічі «злетіли» ціни на буряки та моркву і майже вчетверо – ціна капусти. Єдиний овоч, ціна якого виросла несуттєво, – картопля (+5,05%). Також не критично подорожчали свинина (+12,03%) та сметана (+8,78%).

Динаміка цін на продукти

Нагадаємо, ціни на сир та вершкове масло побили світовий рекорд. Крім того, у додатку «Дія» можуть з'явитися продуктові картки.

Також Інформатор писав, наскільки зростуть ціни на продукти у 2022 році.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.