RU
Головна
Реклама
17:51, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

Мережа національного масштабу магазинів-дискаунтерів АТБ забезпечує своїм відвідувачам максимальну безпеку під час пандемії. Як повідомили в компанії, понад 85% співробітників торгової мережі, офісів, виробничих та інших підрозділів корпорації АТБ щеплені. Щоб підтвердити це та сповістити покупців, персонал надів значки з написом Вакцинований, та безпечний для вас. Компанія АТБ-Маркет є найбільшим роботодавцем країни. Сьогодні на підприємстві працює близько 60 тисяч людей. Магазини мережі знають і люблять по всій країні, тому її представники намагаються, щоб покупці завжди залишалися задоволені покупками, та в умовах карантину були впевнені у своїй безпеці. Із самого початку пандемії коронавірусу компанія проводила всі необхідні заходи, дбаючи про здоров'я як персоналу, так і покупців. АТБ, як яскравий приклад соціально відповідального бізнесу, підтримала кампанію із вакцинації. Утримуючи титул найкращого роботодавця країни, компанія подбала про безпеку десятків тисяч своїх співробітників, а відповідно і відвідувачів. Активна роз'яснювальна робота та масова вакцинація персоналу корпорації АТБ розпочалася ще влітку поточного року до початку нової хвилі пандемії. Найбільше щеплень співробітникам було зроблено в серпні та вересні 2021 року з використанням, переважно вакцин Moderna американського виробництва, Pfizer/BioNTech німецько-американського та CoronaVac з Китаю. Як розповіли в пресслужбі АТБ, для максимального охоплення співробітників щепленням компанія організувала роботу спеціальних мобільних груп із вакцинування медики виїжджали безпосередньо на підприємства корпорації. Це допомогло спростити процес масового вакцинування та значно його прискорити. Вакцинація охопила персонал магазинів, офісних співробітників, а також працівників усіх підприємств, що входять до корпорації АТБ а це понад 70 тисяч осіб. Співробітників із нагрудними значками Вакцинований, та безпечний для вас або Вакцинована, та безпечна для вас уже зараз можна зустріти в магазинах мережі АТБ у низці регіонів у Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Львові. Мета такого заходу донести до клієнтів, що робити покупки в мережі АТБ безпечно. Таким чином, мережа АТБ забезпечила безпечну роботу для десятків тисяч своїх співробітників, надавши можливість здійснювати безпечні покупки мільйонам покупців щодня в 1275 магазинах мережі по всій країні. На сьогодні загальна чисельність вакцинованих співробітників мережі сягає майже 60 тисяч осіб це серйозний внесок найбільшого національного рітейлера в боротьбу з пандемією коронавірусу, чергова хвиля якої розпочалася в жовтні. Рекламний матеріал

«Вакцинований та безпечний»: мережа АТБ вакцинувала майже всіх своїх співробітників та видає їм спеціальні значки.

Читать на русском
«Вакцинований та безпечний»: мережа АТБ вакцинувала майже всіх своїх співробітників та видає їм спеціальні значки.

Понад 85% співробітників торгової мережі, офісів, виробничих та інших підрозділів корпорації АТБ щеплені

Мережа національного масштабу магазинів-дискаунтерів АТБ забезпечує своїм відвідувачам максимальну безпеку під час пандемії. Як повідомили в компанії, понад 85% співробітників торгової мережі, офісів, виробничих та інших підрозділів корпорації АТБ щеплені. Щоб підтвердити це та сповістити покупців, персонал надів значки з написом «Вакцинований, та безпечний для вас».

Компанія АТБ-Маркет є найбільшим роботодавцем країни. Сьогодні на підприємстві працює близько 60 тисяч людей. Магазини мережі знають і люблять по всій країні, тому її представники намагаються, щоб покупці завжди залишалися задоволені покупками, та в умовах карантину були впевнені у своїй безпеці. Із самого початку пандемії коронавірусу компанія проводила всі необхідні заходи, дбаючи про здоров'я як персоналу, так і покупців.

АТБ, як яскравий приклад соціально відповідального бізнесу, підтримала кампанію із вакцинації. Утримуючи титул найкращого роботодавця країни, компанія подбала про безпеку десятків тисяч своїх співробітників, а відповідно і відвідувачів. Активна роз'яснювальна робота та масова вакцинація персоналу корпорації АТБ розпочалася ще влітку поточного року до початку нової хвилі пандемії. Найбільше щеплень співробітникам було зроблено в серпні та вересні 2021 року з використанням, переважно вакцин Moderna американського виробництва, Pfizer/BioNTech німецько-американського та CoronaVac з Китаю.

Як розповіли в пресслужбі АТБ, для максимального охоплення співробітників щепленням компанія організувала роботу спеціальних мобільних груп із вакцинування — медики виїжджали безпосередньо на підприємства корпорації. Це допомогло спростити процес масового вакцинування та значно його прискорити. Вакцинація охопила персонал магазинів, офісних співробітників, а також працівників усіх підприємств, що входять до корпорації АТБ – а це понад 70 тисяч осіб.

Співробітників із нагрудними значками «Вакцинований, та безпечний для вас» або «Вакцинована, та безпечна для вас» уже зараз можна зустріти в магазинах мережі АТБ у низці регіонів — у Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Львові. Мета такого заходу – донести до клієнтів, що робити покупки в мережі АТБ безпечно.

Таким чином, мережа АТБ забезпечила безпечну роботу для десятків тисяч своїх співробітників, надавши можливість здійснювати безпечні покупки мільйонам покупців щодня в 1275 магазинах мережі по всій країні. На сьогодні загальна чисельність вакцинованих співробітників мережі сягає майже 60 тисяч осіб — це серйозний внесок найбільшого національного рітейлера в боротьбу з пандемією коронавірусу, чергова хвиля якої розпочалася в жовтні.

Рекламний матеріал

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.