Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Проти Ірану терміново ввели санкції
В четвер, 20 жовтня, Євросоюз покарав Іран за допомогу росії у війні з Україною. Рада ЄС затвердила за письмовою процедурою санкції щодо Ірану. Зокрема, за постачання безпілотників Shahed-136 росії.
Про це у Twitter повідомило головування Чехії у Раді ЄС. Санкції набувають чинності вже сьогодні, 20 жовтня.
"Санкції щодо Ірану в рекордно короткі терміни! Після триденних переговорів посли ЄС домовилися про заходи проти організацій, які постачають іранські безпілотники, що завдали ударів по Україні. Письмову процедуру завершено, санкції набувають чинності сьогодні вдень після публікації в "Офіційному журналі", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що країни ЄС вирішили заморозити активи 3 фізичних осіб та 1 організації, які відповідають за постачання безпілотників. Під санкції потрапила Shahed Aviation Industries - компанія, яка проєктує та розробляє іранські дрони-камікадзе "Шахед".
Рашисти почали активно використовувати дрони-камікадзе іранського виробництва "Shahed-136" для ударів по Україні. За даними військового порталу Defence Express, характерною візуальною особливістю "Shahed-136" у повітрі є його характерне трикутне крило, розмах якого менший за довжину. Він не оснащений камерами й найбільш вірогідним засобом наведення для нього є супутникова навігація. Тобто він може атакувати лише заздалегідь розвідані стаціонарні цілі.
17 жовтня росіяни атакували дронами-камікадзе столицю. Під удар потрапили адмінбудівля та житловий будинок. Підрозділи ДСНС врятували 19 людей. Ворог випустив близько 30 дронів-камікадзе, 25 із них успішно збили. Водночас очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов наголосив, що важливу роль в успішній ліквідації безпілотників відіграли і своєчасні повідомлення громадян про повітряну небезпеку. В разі підозрілих звуків, або появі в небі літальних об’єктів потрібно негайно сповіщати про це поліцію, військових чи інші силові структури.
Нагадаємо, Україна хоче розірвати дипломатичні відносини з Іраном. Крім того, росія домовилась з Іраном про постачання балістичних ракет. Але іранці знову заперечують передачу безпілотників рф.
Також Інформатор писав, що США запровадять санкції проти тих, хто допомагатиме Ірану розробляти безпілотники та ракети.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.