Головна
Світ
23:14, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Європейська комісія розпочне консультації з представниками країн ЄС щодо майбутнього пакету санкцій протягом кількох днів. Цього разу обмеження стосуватимуться цін на нафту. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наPolitico. Наразі США чинять тиск на ЄС, щоб досягти прогресу в обмеженні цін на нафту до того, як у грудні набуде чинності заборона ЄС на імпорт російської нафти. "Дипломати очікують на обговорення плану з обмеження цін на російську нафту, який зараз обговорюється в G7", - йдеться у повідомленні. За словами дипломатів ЄС, консультації розпочнуться протягом кількох днів. Серед потенційних обмежень, які можуть розглянути, називають додаткові списки фізичних осіб, заборона імпорт російських алмазів та інших предметів розкоші. "Єврокомісія наразі готує нові заходи та обговорить пропозиції з послами ЄС вже у п'ятницю", - заявили дипломати. Послаблень не буде Рада ЄС напередодні офіційно прийняла рішення продовжити санкції проти росії, які були запроваджені у звязку з анексією Криму та Севастополя. Таким чином, обмеження будуть діяти ще щонайменше до 23 червня 2023-го року. Щоправда, дивлячись на поведінку рф, скоріш за все їх продовжать ще на довше. Вперше згадані санкції запровадили ще у червні 2014-го року. Це була пряма реакція на злочинні дії рф против Криму та інших територій України. До списку обмежень увійшли заборона на ввезення в ЄС продукції з незаконно захоплених територій. Крім цього заборонялося й фінансування інфраструктурних, фінансових чи туристичних послуг, що повязані з Кримом чи Севастополем. Крім цього, заборонявся експорт певних товарів чи технологій до кримських компаній, які також підпадали під обмеження. Заборонялося і фінансувати будь-які намагання рф заробити на Криму, зокрема обмеження на допомогу у видобуванні чи пошуках нафти. ЄС й надалі обіцяє підтримувати та допомагати зберігати суверенітет та територіальну цілісність України. Захоплення територій росією не буде визнаватися ніким з цивілізованого суспільства. Нагадаємо, щоукраїнці зможуть оформити паспорт за кордоном. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В ЄС почнуть готувати нові санкції проти росії, - Politico

Читать на русском
В ЄС почнуть готувати нові санкції проти росії, - Politico

Далі на рашистів будуть чекати лише нові обмеження

Європейська комісія розпочне консультації з представниками країн ЄС щодо майбутнього пакету санкцій протягом кількох днів. Цього разу обмеження стосуватимуться цін на нафту.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Politico. Наразі США чинять тиск на ЄС, щоб досягти прогресу в обмеженні цін на нафту до того, як у грудні набуде чинності заборона ЄС на імпорт російської нафти.

"Дипломати очікують на обговорення плану з обмеження цін на російську нафту, який зараз обговорюється в G7", - йдеться у повідомленні.

 За словами дипломатів ЄС, консультації розпочнуться протягом кількох днів. Серед потенційних обмежень, які можуть розглянути, називають додаткові списки фізичних осіб, заборона імпорт російських алмазів та інших предметів розкоші.

"Єврокомісія наразі готує нові заходи та обговорить пропозиції з послами ЄС вже у п'ятницю", - заявили дипломати.

 Послаблень не буде

Рада ЄС напередодні офіційно прийняла рішення продовжити санкції проти росії, які були запроваджені у зв’язку з анексією Криму та Севастополя. Таким чином, обмеження будуть діяти ще щонайменше до 23 червня 2023-го року. Щоправда, дивлячись на поведінку рф, скоріш за все їх продовжать ще на довше. 

Вперше згадані санкції запровадили ще у червні 2014-го року. Це була пряма реакція на злочинні дії рф против Криму та інших територій України. До списку обмежень увійшли заборона на ввезення в ЄС продукції з незаконно захоплених територій. Крім цього заборонялося й фінансування інфраструктурних, фінансових чи туристичних послуг, що пов’язані з Кримом чи Севастополем. 

Крім цього, заборонявся експорт певних товарів чи технологій до кримських компаній, які також підпадали під обмеження. Заборонялося і фінансувати будь-які намагання рф заробити на Криму, зокрема обмеження на допомогу у видобуванні чи пошуках нафти. 

ЄС й надалі обіцяє підтримувати та допомагати зберігати суверенітет та територіальну цілісність України. Захоплення територій росією не буде визнаватися ніким з цивілізованого суспільства. 

Нагадаємо, що українці зможуть оформити паспорт за кордоном.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.