Головна
Україна
Політика
23:52, 30 Червня
Информатор UA

Интро

Екс-президент рф, а нині заступник голови Ради безпеки росії Дмитро Медведєв відзначився новою заявою, якій бракує здорового глузду. Він заявив, що західні санкції проти рф можуть бути кваліфіковані як акт міжнародної агресії й навіть як "casus belli" (привід для війни ред.). Про це Медведєв сказав на пленарному засіданні Петербурзького міжнародного юридичного форуму, передає Інформатор з посиланням на російські змі. "Хотів би ще раз відзначити, що за певних обставин такі ворожі заходи можуть бути кваліфіковані як акт міжнародної агресії. І навіть як casus belli.У відповідь на них у держави виникає право на індивідуальну та колективну самооборону", - сказав медведєв. Він додав, що нібито "хамська та цинічна практика односторонніх обмежувальних заходів проти Росії, незаконність яких неодноразово підкреслювалася на всіх рівнях, схожа, як кажуть самі наші опоненти, на оголошення економічної війни". Зазначимо, 24 лютого росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. Російські солдати масово скоюють воєнні злочини та вбивають мирне населення. За це проти росії країни Заходу ввели велику кількість санкцій. Попри це, росія намагається представити все так, нібито це Захід здійснює економічну агресію проти неї. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Мєдвєдєв відзначився новою заявою: каже, що санкції можуть стати приводом для війни

Читать на русском

росія намагається представити все так, нібито це Захід здійснює економічну агресію проти неї

Читать на русском
Мєдвєдєв відзначився новою заявою: каже, що санкції можуть стати приводом для війни

росія намагається представити все так, нібито це Захід здійснює економічну агресію проти неї

Екс-президент рф, а нині заступник голови Ради безпеки росії Дмитро Медведєв відзначився новою заявою, якій бракує здорового глузду. Він заявив, що західні санкції проти рф можуть бути кваліфіковані як акт міжнародної агресії й навіть як "casus belli" (привід для війни – ред.).

Про це Медведєв сказав на пленарному засіданні Петербурзького міжнародного юридичного форуму, передає Інформатор з посиланням на російські змі.

"Хотів би ще раз відзначити, що за певних обставин такі ворожі заходи можуть бути кваліфіковані як акт міжнародної агресії. І навіть як casus belli. У відповідь на них у держави виникає право на індивідуальну та колективну самооборону", - сказав медведєв. 

Він додав, що нібито "хамська та цинічна практика односторонніх обмежувальних заходів проти Росії, незаконність яких неодноразово підкреслювалася на всіх рівнях, схожа, як кажуть самі наші опоненти, на оголошення економічної війни".

Зазначимо, 24 лютого росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. Російські солдати масово скоюють воєнні злочини та вбивають мирне населення. За це проти росії країни Заходу ввели велику кількість санкцій. Попри це, росія намагається представити все так, нібито це Захід здійснює економічну агресію проти неї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.