Головна
Світ
16:10, 27 Червня
Информатор UA

Интро

Поки росіяни з піною з роту підтримують свого вожака, його дії активно заганяють країну-агресора в прірву. Про результати саміту G7 щодо України розповіли в Центрі стратегічної комунікації з посиланням на керівника Офісу президента України Андрія Єрмака, передає Інформатор(фото - Суспільне). Країни G7 продовжують демонструвати підтримку України в розпочатій росією війні. Цього разу були прийняті рішення як щодо посилення нашої підтримки, так і щодо послаблення агресора. Коротко про головні рішення на саміті. Країни Великої сімки планують розширити санкції проти рф, аби вони ще сильніше зменшили агресорові доступ до ключових промислових ресурсів, послуг чи технологій. Однією з майбутніх санкцій стануть російські ланцюги постачання оборонного сектору. Мова йде і про складові, необхідні для виготовлення зброї. Для рф підвищили мито на експорт товарів, що ще не під повною забороною. Отримані кошти направлять на допомогу Україні. Країни G7 готові обмежити доходи рф. До числа таких увійдуть і прибутки від золота. Країни збираються ввести санкції проти осіб, які так чи інакше стосуються порушення прав людини в Україні та викрадення нашого зерна. Велика сімка збирається взяти на себе зобов'язання допомогти Україні покрити короткостроковий дефіцит бюджетного фінансування. Лідери країн G7 також збираються взяти на себе зобов'язання щодо забезпечення безпеки України, а також її фінансової, гуманітарної, військової та дипломатичної підтримки. Нагадаємо, що ринки ЄС чекають на продукцію українських металургів, але митниця не випускає її з України. До речі, ми також розповідали про кумедну історію того, як лідери G7 збиралися на саміт, та за бесідою висміювали путіна. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Звуження санкційної «петлі» навколо рф та розширення підтримки України: про що домовилися учасники саміту G7

Читать на русском

рф все більше заганяє себе в глухий кут

Читать на русском
Звуження санкційної «петлі» навколо рф та розширення підтримки України: про що домовилися учасники саміту G7

рф все більше заганяє себе в глухий кут

Поки росіяни з піною з роту підтримують свого вожака, його дії активно заганяють країну-агресора в прірву. 

Про результати саміту G7 щодо України розповіли в Центрі стратегічної комунікації з посиланням на керівника Офісу президента України Андрія Єрмака, – передає Інформатор (фото - Суспільне).

Країни G7 продовжують демонструвати підтримку України в розпочатій росією війні. Цього разу були прийняті рішення як щодо посилення нашої підтримки, так і щодо послаблення агресора. Коротко про головні рішення на саміті. 

  • Країни «Великої сімки» планують розширити санкції проти рф, аби вони ще сильніше зменшили агресорові доступ до ключових промислових ресурсів, послуг чи технологій. 
  • Однією з «цілей» майбутніх санкцій стануть російські ланцюги постачання оборонного сектору. Мова йде і про складові, необхідні для виготовлення зброї. 
  • Для рф підвищили мито на експорт товарів, що ще не під повною забороною. Отримані кошти направлять на допомогу Україні.
  • Країни G7 готові обмежити доходи рф. До числа таких увійдуть і прибутки від золота. 
  • Країни збираються ввести санкції проти осіб, які так чи інакше стосуються порушення прав людини в Україні та викрадення нашого зерна.
  • «Велика сімка» збирається взяти на себе зобов'язання допомогти Україні покрити короткостроковий дефіцит бюджетного фінансування.
  • Лідери країн G7 також збираються взяти на себе зобов'язання щодо забезпечення безпеки України, а також її фінансової,  гуманітарної, військової та дипломатичної підтримки.

Нагадаємо, що ринки ЄС чекають на продукцію українських металургів, але митниця не випускає її з України. До речі, ми також розповідали про кумедну історію того, як лідери G7 збиралися на саміт, та за бесідою висміювали путіна

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.