У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Значна частина спортсменів з рф та білорусі є військовослужбовцями
Віцеканцлер і міністр спорту Австрії Вернер Коглер виступив проти участі російських та білоруських спортсменів в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Раніше президент Австрійського олімпійському комітету Петер Меннел підтримав рішення МОК не відстороняти жодного спортсмена "лише на підставі його паспорта". Коглер не погоджується з такою думкою.
Про це він сказав у коментарі виданню Der Standard. Коглер звернув увагу, що значна частина спортсменів з рф та білорусі є військовослужбовцями.
"Для українських спортсменів просто неприйнятно змагатися за медалі з російськими та білоруськими спортсменами", - сказав Коглер.
Таким чином, віцеканцлер виступив проти позиції Австрійського олімпійського комітету, очільник якого Петер Меннел висловився за участь російських і білоруських спортсменів в Олімпіаді-2024. Коглер наголосив, що кричуще порушення міжнародного права з боку росії "має призвести до наслідків і санкцій у всіх сферах".
"При всьому розумінні ситуації тих чи інших російських та білоруських спортсменів, мої співчуття у першу чергу адресовані сім'ям тих українських спортсменів – їх уже може бути близько 220 – які загинули на полі бою або внаслідок російських атак на цивільну інфраструктуру", - зазначив Коглер.
Він додав, що критика з боку МОК закликів України до бойкоту російських та білоруських спортсменів "має бути відкинута". На цьому тлі Коглер вказав, що значна частина спортсменів з рф та білорусі є військовослужбовцями.
"У Токіо 45 із 71 медалей завоювали військовослужбовці. Під час зимових Ігор у Пекіні третина учасників команди Олімпійського комітету росії служили в армії", - уточнив Коглер.
Олімпіада цього року пройде в Парижі, столиці Франції. Змагання заплановані на 26 липня — 11 серпня. Цього року чимало обговорень та складних питань доводиться вирішувати ще до початку змагань — через агресію росії та участь у ній білорусі. Чимала частина світової спільноти не хоче бачити на змаганнях представників країн-агресорів. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що жодної нейтральності на Олімпійських іграх не може бути, поки росія веде війну, вбиває українських спортсменів та нищить спортивну інфраструктуру. Україна не згодна з рекомендаціями Міжнародного олімпійського комітету (МОК) щодо можливого допуску російських та білоруських спортсменів під нейтральним прапором до Олімпіади в Парижі. Президент України Володимир Зеленський, Верховна рада, Уряд та Національний олімпійський комітет України зайняли чітку позицію. За час війни загинуло понад 200 українських спортсменів і тренерів, понад 120 спортивних об’єктів були зруйновані ворожими ракетами й артилерією, понад 300 спортивних шкіл припинили існування, 150 тисяч спортсменів не мають умов для тренування. Це більш ніж достатній аргумент, аби спортсмени з росії та білорусі не були допущені до жодного спортивного змагання і тим паче Олімпіади.
Раніше ми писали, що мер Парижа не хоче бачити росіян на Олімпіаді-2024. Також ми писали, у якому статусі допустять росіян до Олімпіади.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.