“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Протокол лікування був оновлений 6 квітня
В Україні внесли зміни до протоколу для лікування COVID-19. Лікарям дозволили додавати один препарат для лікування пацієнтів, які знаходяться в критичному стані.
Про це на брифінгу повідомила заступник міністра охорони здоров'я України Ірина Садов'як, - передає Інформатор .
«Додано ліки тоцілізумаб для лікування пацієнтів з критичним ходом COVID-19. Змінений режим дозування цим препаратом для пацієнтів з важким і середнім перебігом захворювання. Рекомендована доза 8 мг на 1 кг маси тіла одноразово. У попередньому протоколі це було дворазове введення по 4 мг», - зазначила Садовяк.
Протоколом передбачено, що використання великих доз системних кортикостероїдів при прогресуванні дихальної недостатності і лабораторних ознак запалення.
«Оновили загальні рекомендації антибактеріальної терапії пацієнтам з коронавірусом. Пацієнтам з легким перебігом хвороби заборонено призначати антибіотики для профілактики, це стосується середнього рівня захворювання», - пояснила Садовяк.
Нагадаємо, в Україні за минулу добу 19 676 тисяч нових випадків COVID-19. Крім того, в Україні показники госпіталізації COVID-пацієнтів ще не на критичному рівні.Медична система країни може витримати до 40% більше добових госпіталізацій, ніж зараз.
Також Інформатор розповідав, що робити, якщо сімейний лікар відмовився давати направлення на COVID-тест.Особливо в тому випадку, якщо є симптоми коронавірусу.